Modern Combat 5 Geliyor !

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye
Asphalt 8 çıkmayabilir.

NovaThor

NovaThor

Üye
s açarsa ace 2 de acar tahminim :dry:

TheMadness

TheMadness

Üye
Galaxy S rahat açar. Ama overclock, custom kernel ve custom rom gerekebilir. Benim en hızlı bulduğum romlar CM tabanlı romlar. Sentinel ile Temasek var linaro toolchaini sevmediğimden gcc 4.6 ile derlenen temasek rom + temasek kernel kullanıyorum.

neksushot

Üye
Arkadaşlar modern combatın silahları olsun şarjör değiştirmesi olsun kötü mod filan atılabilirmi mesala mw2 deki acr çok güzeldi ses olsun çizim olsun bu mümkünmü

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
4 güzeldi bakalım 5 nasıl olcak

neksushot

Üye
5 te kötü olcaktır gameloft grafiklerini pcye yakın yapmadıkça 6 çıksa nolur videosuna baktım gine aynı 4 le 3le birde rockstara bakın helal olsun rockstarı kutluyorum tek rockstar kurtarır zaten

Invoke

Invoke

Üye
5 te kötü olcaktır gameloft grafiklerini pcye yakın yapmadıkça 6 çıksa nolur videosuna baktım gine aynı 4 le 3le birde rockstara bakın helal olsun rockstarı kutluyorum tek rockstar kurtarır zaten

Bence 3de iyiydi 4de 5de iyi olacaktır. Nesini beğenmediniz, anlamadım...

neksushot

Üye
Silah çizimleri şarjör değiştirme olsun bazen tek silahla ilerleme olsun kötü ve grafikler kantırdan bile kötü textureler ben bu tele 1500 tl bayıldım 1500 tlye leptop alsam mw3 oynardım büyükte zevk alırdım ama neyse sağlık olsun

Invoke

Invoke

Üye
Silah çizimleri şarjör değiştirme olsun bazen tek silahla ilerleme olsun kötü ve grafikler kantırdan bile kötü textureler ben bu tele 1500 tl bayıldım 1500 tlye leptop alsam mw3 oynardım büyükte zevk alırdım ama neyse sağlık olsun

Tele 1500 verirken, laptop oyunu oynayacağınızı düşünerek mi aldınız?

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve ~N.A.W.Y~

neksushot

Üye
Gta3 ü gördüm ilk youtube de ondan önce androidin ne olduğunu bilmiodum sırf bunun için aldım teli tamam gta san filanda çıkadar heryerde misafirlikte vb oynarım dedim aldıktan sonra pişman oldum oyunlar javanın 3dsinin 3 katı asla pc olamaz

- - - Eklendi - - -

Yani ilk gördüğümde bayabi değişik geldi gta3 telefonda görünce bide baktım sadece gta3 var diyerleri vahim kötü zaten satcam teli iyi forumlar

PriZm

PriZm

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL, TheMadness ve Türe
PriZm

PriZm

Üye
Galaxy S de donanım optimizasyonu son derece iyi.Cpu, gpu hepsi senkronize çalışıyor ve biri bile darboğaz yapmıyor.
Ayrıca hergün çıkan deli gibi bir modifikasyon ve bir o kadarda güçlü bir geliştirici takımı var.

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL

neksushot

Üye
Android oyunlar pcye ulaşmasına varkrn iphone 4 teki oyunlara bakıom the walking dead filan geçmiş androidi androidde hayla yeni tel çıkarıo

smh60

smh60

Üye
Vay arkadaş şu oyunun 3 ünü bile tele kuramadım wi-fi olmadan

Üst Alt