[MOD] Güç Butonuna ''Yeniden Başlat'' Seçeneği Ekleme

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
[MOD] Güç Butonuna ''Yeniden Başlat'' Seçeneği Ekleme
Gerekli dosyalar aşağıda verilmiştir. private , resource , sys ve system klasörlerini x-plore yardımıyla C'ye atın . (SysAp Belle 3.0 en.twk dosyasını atmanıza gerek yok . Sadece klasörleri atın yeter) . Daha sonra SysAp Belle 3.0 en.twk dosyasına x-plore'ye girerek tıklayın ( Dosya yöneticisinden tıklayınca direkt tweaks programına yönlendirir,yüklemez. ) ve new plugin installed uyarısını aldıktan sonra x-plore den çıkın ve telefonu kapatıp açın . İşlem tamam )

Tweaks yamasını uygulayabilmeniz için http://www.maxicep.com/symbian-3-di...tweaks-1-12-s-1-s-3-anna-ve-belle-549148.html bu adresten arkadaşımızın açtığı konuya girerek tweaks uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir . Tweaks uygulaması telefonunuzun gizli sistem ayarlarını değiştirmenize yarar . Tüm işlemlerin sorunsuz olması için RomPatcher yamalarınızın aktif olmasına dikkat edin . Aşağıda verdiğim tweaks eki ile ( SysAp Belle 3.0 en.twk ) tüm işlemleri bitirdikten sonra (telefonunuzu kapatıp açtıktan sonra ) yaptığınız modu düzenleme şansınız olucak . Dilediğiniz gibi değiştirebilir , özelleştirebilirsiniz . N8 ' de denendi ve BAŞARILI .

Türkçeleştirme dosyası ( C/resource/apps dizinine atmanız yeterli )

Tepkiler: BomberMAn_01, alexkara, Bessonnitsa ve 7 diğerleri

tarxhn

Üye
saolsın bir denetim sonuc nasıl olacak

Buhara15

Üye
yaptım kardeş oldu ama türkçe olmadı !reboot yazıyor nasıl türkçe olur ?

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yaptım kardeş oldu ama türkçe olmadı !reboot yazıyor nasıl türkçe olur ?

görsellerde yapması kolay olsun diye koymuştum zaten tweaks'e gir sysapp 3.0 belle yamasına gir ordan . en altta reboot item text yazıyor ona tıkla '' !reboot '' yazısını istediğin gibi değiştir

----------Eklendi @ 12:31:56 ---------- Yazıldı @ 12:30:09 ----------

teşekkürler bi demeyelim

dene bakalım umarım beğenirsin

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap

denedim oldu teşekkürler eline sağlık artık restart uygulamalarını kullanmama gerek kalmadı

CanKartaL

Emekli Yönetici
teşekkürler bana reboottan çok sysapp lazımdı sağolasın

dosyanın içindeki private , resource , sys ve system klasörlerini olduğu gibi atarsam orjinalindeki dosyalar gitmez mi.
O kalasörün içindekileri ilgili klasöre taşısam olmaz mı?
Örneğin sys yi olduğu gibi değilde içindekini cys içine atsam

sen klasorlerin içindeki belirtilen doyaları at

SysAp Belle 3.0 en.twk
dosyasına xplore ile tıklayınca zip manager a geçiyor.
Yanlış mı yapıyorum

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Orjinalindeki ile yer değiştirdiği için mod aktif oluyor zaten amaç o x-plore'de üstüne yaz demezsen zaten aktif olmaz . Ayrıca sadece mod için gerekli dosyalar değişiyor hepsi değil .

Orjinalindeki ile yer değiştirdiği için mod aktif oluyor zaten amaç o x-plore'de üstüne yaz demezsen zaten aktif olmaz . Ayrıca sadece mod için gerekli dosyalar değişiyor hepsi değil .

peki klasörleri olduğu gibi c ye atıyorum
umarım iş çıkmaz bana

dediğinizi yaptım.
SysAp Belle 3.0 en.twk
dosyasına xplore ile tıklayınca zip manager a geçiyor.
Yanlış mı yapıyorum