Mobiola Remote Control v2.65 Symbian OS9

Sponsorlu Bağlantılar

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi

Özellikleri

- Cihazınızdaki görüntüyü PC nizde gösterir..
- Yakınlaştırma - Uzaklaştırma seçeneği mevcut
- ÇokHızlı ekran görüntüsü alma
- Video Kayıt
- Bluetooth ve Usb aygıtlarını destekleme

Mobiola Remote.exe PCye kurulacak,Kırılmış dosyası zip arşivin içinde... şifre

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: abdulyılmaz, PRHACKX, mustafaa58 ve 2 diğerleri

irc32

Üye
c ra cki kurunca bluetooth portunu gireceğimiz options çalışmıyor.. o yüzden programı önce c r a cklemeden pcdeki programı açıp optionstan portu seçin, ondan sonra c rakleyin.. teşekkürler program için ferret :)

by_staras

Üye
yav pc tamamda cebe kurdugum dosya bozuk dedi nasıl aşarım o sorunu birde bluethoot un portu kaç nasıl buluruz bi yardım edin..

exe1454

exe1454

Üye
tesekkurler

efsaneturk

Üye
arkadaşlar telefonum samsung i550 s60v3 işleitm sistemine sahip telefonuma programı kuruyorum program açılıyor ancak bağlantı connect yapmak için blutut tan bilgisayaramı seçiyorum ancak not able to connect uyarısını alıyıorum yardımcı olabilirmisiniz bu sorunu nasıl aşablirim

dersimli.h

dersimli.h

Üye
Emeqine SaqLık Arkadasım ...

ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
öncelikle paylaşım için teşekkürler ama işletim sistemim vista oldugu için c r a c klenemiyor bu sorunu nasıl aşabiliriz bu programı nasıl full yapabiliriz cevabını bekliyorum
şimdiden teşekkürler.....

K.G

K.G

Üye
arkadaşlar telefonum samsung i550 s60v3 işleitm sistemine sahip telefonuma programı kuruyorum program açılıyor ancak bağlantı connect yapmak için blutut tan bilgisayaramı seçiyorum ancak not able to connect uyarısını alıyıorum yardımcı olabilirmisiniz bu sorunu nasıl aşablirim

com ayarını yapacaksın kardes oyuznden acılmıyor bndede oyle olmustu ordan duzelttım.

suan kı sorunumda pc yı acıp kapayınca craklemeden dolayı hata verıyor programa gıremıyorum hıc hata verıyor.yardımcı olursanız sevınırım ***** degılde aktıvasyon kodu olursa daha ıyıı olur:heyo::heyo:

turko9999

turko9999

Üye
kardes bu virüslü yalnız

poyraz_216

Üye
bu 6630 ada olurmu yoksa

erengelebek

Üye
1. si viruslü arkadaşım
2. pcde hata veriyor sürekli ne bir bağlantı nede bir şey var
yani programda ters giden bir şeyler var eğer yaptıysan nasıl yaptığını anlatırsan sevinirim ama normal yaptıysan yani pc ye verilen proyu sonra telefona verilen proyu kurup sonra ***** klasöründeki proya tıklama adımları ise program çalışmıyor malesef

macman

macman

Üye
sağolasn..

sezgin.7

Üye
sis dosyası hata veriyo telim n70

Godfather

Godfather

Üye
saolasın ferret abi

erengelebek

Üye
teşekkürler eline sağlık

exmurat

exmurat

Üye
n95 te çalışmıyor.yokmu bu ayarda usb ile çalışan program

156asd156

Üye
c ra cki kurunca bluetooth portunu gireceğimiz options çalışmıyor.. o yüzden programı önce c r a cklemeden pcdeki programı açıp optionstan portu seçin, ondan sonra c rakleyin.. teşekkürler program için ferret :)
saol bende diorum ne oldu bu programa:oke:

--------------- Ekleme ---------------

sis dosyası hata veriyo telim n70
sen uygulamaları yanlıs yerde arıyorsun burası s60 v3 sen s60 v2 de araman lazım

serdarx3

Üye
evet çalışıyo şu anda yalnız bu proramdan yazdığım sms ler karşıya boş mesaj olarak gidiyo neden olabilir cvp verirseniz sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

şimdiden tşklerr...

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Teşekkürler elinize sağlık

*exalance*

*exalance*

Üye
Hava verdi n73

Üst Alt