İstek Mobilde Sorun Yaşayanlar, Sorunlar Ve Istekler

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
Android seni çağırıyor :P
evet dostum çağırıyor da düşündüğüm telefon çok pahalı henüz :)
3 gün önce herşey normaldi opera mobil ile az kasma yaparken şimdi opera mini ile dahi sayfa tamamen yüklenmiyor:hmmm

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
evet dostum çağırıyor da düşündüğüm telefon çok pahalı henüz :)
3 gün önce herşey normaldi opera mobil ile az kasma yaparken şimdi opera mini ile dahi sayfa tamamen yüklenmiyor:hmmm

Cok dusunuyorsun dostum sacların beyazlıcak al gitsin zaten sen alsan symbianıda kapatacaklar herkes rahatlıyacak :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
MaxWheel

MaxWheel

Üye
sv3 te opera mini cok sıkıntı olmuyor bazen sayfa değişmiyor ama mobile da bayağı kasıyor bazı işlemlerde ancak mobile dan olabiliyor :S

asigsasi

asigsasi

Üye
Cok dusunuyorsun dostum sacların beyazlıcak al gitsin zaten sen alsan symbianıda kapatacaklar herkes rahatlıyacak :D
daha symbiancı çok var dostum :)
bende isterim hemen almayı fakat beklemedeyim :)
şu an önemli olan sitenin düzelmesi
dostum sayfa tamamen yüklenmediği için ne alıntı yapılıyor ne beğen butonuna basılıyor
forumda ulaşmak istediğim konulara sürekli yeni sekme de açarak zor bela ulaşıyorum :hmmm

yaren_dede

yaren_dede

Üye
daha symbiancı çok var dostum :)
bende isterim hemen almayı fakat beklemedeyim :)
şu an önemli olan sitenin düzelmesi
dostum sayfa tamamen yüklenmediği için ne alıntı yapılıyor ne beğen butonuna basılıyor
forumda ulaşmak istediğim konulara sürekli yeni sekme de açarak zor bela ulaşıyorum :hmmm

Operanın azizliğimi :D

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
any browser ile denedim daha çok kasıyor telefonun tarayıcıyı da aynı daha çok kasıyor
operayı sildim tekrar kurdum yok yine aynı

şu anda benim c6 dan yazıyorum ama bence idare eder üstteki çizgi dolmuyor ama alıntı beğeni cevaplama filan sorun çıkarmadı bro :)

Edit

Eklenti tıklayıncada yeni sekmeye geçip indirme başlıyor ama çekilecek dert değil dostum aktivitelerde sorun yok ama o sayfanın dolmaması insanı psikolojik olarak bitiriyor ve kasılmalar mevcut

Son düzenleme:
  • Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
şu anda benim c6 dan yazıyorum ama bence idare eder üstteki çizgi dolmuyor ama alıntı beğeni cevaplama filan sorun çıkarmadı bro :)

Edit

Eklenti tıklayıncada yeni sekmeye geçip indirme başlıyor ama çekilecek dert değil dostum aktivitelerde sorun yok ama o sayfanın dolmaması insanı psikolojik olarak bitiriyor ve kasılmalar mevcut
işte o üstteki çizgi dolmuyor ve sıkıntı yapıyor konu açıyorum konunuz açıldı demiyor şikayet ediyorum tepki yok :bilmm bi ben şikayetçiyim bu durumdan :D baksana benden başka kimse sorun var diye yazmıyor :hmmm

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Sayfa dolma sorunu düzelmiş olmalı. Ana sayfada da aynı düzenlemeleri yapacagim. Kontrol edip bilgi verirseniz sevinirim

Ayrica sitenin mobildeki bu kararsiz ve sorunlu tutumunun sadece opera mobile ve opera mini uzerinde oldugunu belirtmem gerekiyor bu kesin cunku bazen gun boyu tum islemlerimi sahsen sadece iphone uzerinden sorunsuzca ve kolayca gerceklestiriyorum. Desktop dan hizli bile geldigini soyleyebilirim ancak opera kullanicilarini da unutmuyoruz tabikk. Cok basit ama herseyin oldugu bir tema uzerinde calisiyorum sadece opera kullananlarin secmesini tavsiye edebilecegim bir tema olacak

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve asigsasi
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Xperia L opera mini 1 haftadır foruma ulaşamıyorum zar zor girdim

asigsasi

asigsasi

Üye
Sayfa dolma sorunu düzelmiş olmalı. Ana sayfada da aynı düzenlemeleri yapacagim. Kontrol edip bilgi verirseniz sevinirim

Ayrica sitenin mobildeki bu kararsiz ve sorunlu tutumunun sadece opera mobile ve opera mini uzerinde oldugunu belirtmem gerekiyor bu kesin cunku bazen gun boyu tum islemlerimi sahsen sadece iphone uzerinden sorunsuzca ve kolayca gerceklestiriyorum. Desktop dan hizli bile geldigini soyleyebilirim ancak opera kullanicilarini da unutmuyoruz tabikk. Cok basit ama herseyin oldugu bir tema uzerinde calisiyorum sadece opera kullananlarin secmesini tavsiye edebilecegim bir tema olacak

çok şükür düzeldi ellerine sağlık @Ozan bey :alkis

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
düzeldi şuan ilk girdiğimde biraz ağırdı şimdi hızlandı teşekkürler :)

asigsasi

asigsasi

Üye
tekrar teşekkür ediyorum sanki telefon nefes aldı :D

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
forum yine ağırlaştı zor erişiyorum foruma opera mini tarayıcı android

Uhops

Uhops

Üye
Nokia asha 303, opera mini ile hem mobil light hemde masaüstü görünümde gezinemez oldum. Sayfa tam yüklenmiyor bazen zaman aşımı oluyor. Bazen sadecede yazılar geliyor. :(

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
acaba problem sadece opera mini kaynaklımı :hmmm

Uhops

Uhops

Üye
acaba problem sadece opera mini kaynaklımı :hmmm
Şimdi Uc ve Nokia'nın tarayıcısı denedim.
Uc kasma yaptı.
Nokia tarayıcıda kasma yok, anaforumlar sayfası normal. Bir alt foruma girince tekrar sorun oluyor.

Üst Alt