Mobil tv Sorunları ve çözümleri!...

Sponsorlu Bağlantılar

beckhamxd

beckhamxd

Üye
arkadaşlar cep telefonundan mobil tv yazılımını yükleyemeyenler pc den aşşağıda verdiğim adresten bilgisayarlarına yükleyebilirler

linki açtıktan sonra "mobil tv" yi tıklayın cep telefonunuzun modelini seçtikten sonra sarı yazıyla "mobiltv yazılımı"na tıklayıp indirebilirsiniz .

Mobiltv ile uyumLu oLmasi gerekiyor yoksa göstermiyor..!

ressam58

ressam58

Üye
Koç gibi N95 8GB var.Her ayarı yaptım.Hatta 3g konuştum.Fakat Mobil tv açılacakken bağlantı hatası diyor.Böyle olan varmı.???

beckhamxd

beckhamxd

Üye
Aynısını bendede Diyor..!

ardaaga

Üye
artık su diyer mobile tv programıni vermeyin 50 kere paylasıldı o platinyum üyeler için olan bi okusanız eski yazdıklarımızı direk mobil tv yi gören o linki veriyor

cm_vrn

cm_vrn

Üye
bu mobil tv uygulaması ne zamn başlıyacak acaba bilgisi olan var mı acaba 3 ağustos oldu daha mobil tv yi kullanamıoruz :(

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Sorumu tekrar yineliyorum.Mobil TV uygulamasını 3G de öyle böyle çalışıyor.Peki 2G de gprs ve EDGE üzerinden kullanabilir miyiz(farklı bir tip ayarla )son olarak bazı arkadaşlar konuşma tipine ve uslubuna dikkat etsin.Varsa derdi pm atar bizde derdine derman oluruz

oguziverson

oguziverson

Üye
    Konu Sahibi
2G de mobil tv de mi kullanamıyoruz bende diyorum neden girmiyor offf Turkcell getir şu 3G yi artık ya
aslında 3g nin ne demek olduğunu bilsen mobil tv yi neden 2g de kullanamadığımızı anlardın.:oke:

amon35

amon35

Üye
ekran zoomlu gösteriyor neden acaba ?

erengelebek

Üye
arkadaşlar türkcellin yeni çıkardığı bir kampana var mobil tv üzerinden ayda 20 saat lig tv izlemek 20 tl, yani 10 maça kadar izlenebilir hatta devre aralarında kapatırsanız çok dikkat ederseniz 13 maç bile izlenir, yani takımınızın maçları yanı sıra önemli maçları da izleyebiliriz, ama aklımda bir kaç soru oluştu bu konu hakkındaki bilgili ve tecrübeli kardeşlerim veya abilerim yardımcı olurlarsa sevinirim.
1- sitede 3G mobil tv de takılmalar, görüntü kalitesi düşüklüğü,ve ses düşüklüğünden söz ediliyor acaba hala ölemi.
2- ben E71 kullanıyorum bildiğim kadaryıla tv bağlantısı yok (varsa söylerseniz çok çok sevinirim) ama abimde N82 var ve tv bağlantısı mevcut, acaba bu pakte üye olup tv ye bağlayıp izlesek olurmu olursa nasıl olur?.
bu konular hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.
şimdiden teşekkürler

yusufo44

Üye
evet aynı sorun bendede var

--------------- Ekleme ---------------

bende n958gb var ama mobil tv açılmıyor tam açılacakken hata veriyor

Üst Alt