Faturasız Mobil Ödeme İle Ürün Alamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

quicn

Üye
    Konu Sahibi
Mobil Ödeme İle Ürün Alamıyorum
Hattımda mobil ödeme açık(hatta bidaha açmaya çalıştığımda açık diye hata veriyor).Steamdan , internetten,Google Play den hiçbirşey alamıyorum.'Türk Telekom Mobil Ödeme Servisi Hattınız Aktif Olmadığı İçin Gerçekleştirilememektedir'.Hatası veriyor.Yahu hat açık mobil ödeme açık baya fazla kontör var neyin hatası bu.Google Play'den de uygulama alırken 'Bu işlem Türk Telekom Kullanıcıları İçin Geçerlidir Uygun Hat Takınız' hatasını veriyor.Anlam veremiyorum.Müşteri hizmetlerini arıyorum 1 e tıkla 2 ye tıkla felan ama ordada hepsini seçmeme rağmen mobil ödeme ile ilgili seçenek yok.
Teşekkürler

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bunun yardımını size sadece müşteri hizmeti verebilir. Bunun içinde yapmanız gereken farklı bir seçenek ile temsilciye bağlanıp derdinizi anlatmanız olacaktır.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Hattımda mobil ödeme açık(hatta bidaha açmaya çalıştığımda açık diye hata veriyor).Steamdan , internetten,Google Play den hiçbirşey alamıyorum.'Türk Telekom Mobil Ödeme Servisi Hattınız Aktif Olmadığı İçin Gerçekleştirilememektedir'.Hatası veriyor.Yahu hat açık mobil ödeme açık baya fazla kontör var neyin hatası bu.Google Play'den de uygulama alırken 'Bu işlem Türk Telekom Kullanıcıları İçin Geçerlidir Uygun Hat Takınız' hatasını veriyor.Anlam veremiyorum.Müşteri hizmetlerini arıyorum 1 e tıkla 2 ye tıkla felan ama ordada hepsini seçmeme rağmen mobil ödeme ile ilgili seçenek yok.
Teşekkürler
500 nolu hattı arayarak buradan 2 ve sonrasında 0 tuşları ile yine müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
Ve yine aynı şekilde 500 aranarak 5 ve 0 numarasına bakmak gerekir.

quicn

Üye
    Konu Sahibi
500 nolu hattı arayarak buradan 2 ve sonrasında 0 tuşları ile yine müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
Ve yine aynı şekilde 500 aranarak 5 ve 0 numarasına bakmak gerekir.
Bana gelen mesajda 444 1 444 numarası vardı onu aradım.500 nolu hattın numarasını tam olarak verirmisin

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Bana gelen mesajda 444 1 444 numarası vardı onu aradım.500 nolu hattın numarasını tam olarak verirmisin
Mobil ödeme için 4440500 araman gerekiyor, o numara TurkTelekom yani diğer adıyla TTNET'i aramış oluyorsun.

quicn

Üye
    Konu Sahibi
Mobil ödeme için 4440500 araman gerekiyor, o numara TurkTelekom yani diğer adıyla TTNET'i aramış oluyorsun.
Bu saatte bile hemen yardımcı olduğunuz için size ve diğer mesaj yazanlara çok teşekkür ederim.Yarın akşam gibi ararım umarım düzelir.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Numarayı aradımda robot çıktı yine, Denizbank Bankacılık İşlemleri felan diyor.

• Mobil hattınız Türk Telekom Mobil Ödeme işlemleri için otomatik tanımlıdır. Eğer mobil hattınız Türk Telekom Mobil Ödeme kullanımına açık değilse, yalnızca ilk sefere mahsus olmak üzere "MOBILODEME KAYIT" yazıp 5555'e kısa mesaj atabilirsiniz.

• Her türlü şikayet, talep ve önerileriniz için 444 1 500’ü arayarak Avea Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.
  • Sıkça Sorulan Sorular için .

quicn

Üye
    Konu Sahibi
Sonuç fail:)
Hattın gerçek sahibi(babam) müsteri hizmetlerinden mobil ödemeyi kapattığı için ben açamıyorum onun konuşup açması gerekiyor.Babamda konuşmaz bizim iş yaş:)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Sonuç fail:)
Hattın gerçek sahibi(babam) müsteri hizmetlerinden mobil ödemeyi kapattığı için ben açamıyorum onun konuşup açması gerekiyor.Babamda konuşmaz bizim iş yaş:)
Yok ya, sen ara söyle hattımı mobil ödemeye açtırmak istiyorum de, isim soracaktır (kimle görüştüğün e dahil) sen de ad soyad söyle sonra o gerekli işlemi yapar.

quicn

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya, sen ara söyle hattımı mobil ödemeye açtırmak istiyorum de, isim soracaktır (kimle görüştüğün e dahil) sen de ad soyad söyle sonra o gerekli işlemi yapar.
Hat sahibinin bilgilerini ist
Konuştuğum kişi hat sahibinin olması gerektiğini soyledi bende fazla uzatmadım.Tl transferi yaparken bile hata alıyorum,böyle şanssızlık olmaz:)

Üst Alt