MIUI V2.6.0 launcher'ı indirince bağımlısı olacaksınız. İlk ve tek Türkiye'de

Sponsorlu Bağlantılar

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Launcherini Yükledim Ben Kardeşim Fakat Rehberim Gözükmüyor Benim Rehberim Olduğu Gibi Sim Kartta Nasıl Düzelticem Bu Hatayı. Birde Huawei Ascend Y320 Cihaza Göre Rom Portlayabilirmisin...

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Launcherini Yükledim Ben Kardeşim Fakat Rehberim Gözükmüyor Benim Rehberim Olduğu Gibi Sim Kartta Nasıl Düzelticem Bu Hatayı. Birde Huawei Ascend Y320 Cihaza Göre Rom Portlayabilirmisin...
Denerim ama olursa belli bir ücret karşılıgı yapabilirim. Emegimin karsiligi olarak yani
Kardeşm telefonunuzn kendi launcherden rehbere girin. Görünen kisilerden sim karti secin. cihaz i secmiceksin. sonra launcheri kur
Ustam galaxy w icin de sizlerden miui rom bekleriz :)
Elimde mevcut zaten dostum . Belli bir ücret alarak yardmci olabilirim. emegimin karsiligi yani
Nexus 4 için android KitKat tabanlı miui ROM yapılabilir mi acaba şu an bildiğim kadarıyla 4.2 tabanlı var. Nexus 4 tede eski sürüm android kullanmak olmaz. KitKat miui olsa süper olurdu.
Var zaten de .
Ama sorunlu olur

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Kardeş. Sırf senin için uğraşıyorrum. Emeğimin karşılıgını istemek ayıp bi şe mi sence.
rom portlamak zor bi şey değil. emeğinin karşılığını istiyorsan bunu iş haline getirmeyi dene. yoksa böyle emeğimin karşılığı diyerek insanlardan para istemeyi bırak bence

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Amaru sen rom portlatmayı bilio musun

SHS

SHS

Üye

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Bu miui lite ya forumda vardır diye paylaşmadım

Sen kendin mi portlıycan
Benm telefon Samsung galaxy s duos 2 7582 . Bi türlü ayarlayamadım.
Yardmcı olur musun

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Amaru sen rom portlatmayı bilio musun
rom portlamadım ama emeğin karşılığı olarak yapılan bi şey olmadığını biliyorum. ne rom'lar var beş kuruş para istemiyor kimse, sen burda anlaşabiliriz diyorsun.
tartışmaya gerek yok dilediğini yap kolay gelsin

esescan

esescan

Üye
aşinası olduk ama türkçesini bekleriz :)

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
rom portlamadım ama emeğin karşılığı olarak yapılan bi şey olmadığını biliyorum. ne rom'lar var beş kuruş para istemiyor kimse, sen burda anlaşabiliriz diyorsun.
tartışmaya gerek yok dilediğini yap kolay gelsin
kardes hic anlamıosun beni.
Nese tm. Haklisn bi se demiyorm. ok
aşinası olduk ama türkçesini bekleriz :)
Malesef türkcelestirme yapamadm . :/ Imkansiz gibi.

esescan

esescan

Üye
paylasım ıcın cok tşk ama turkce olsa kullanımı daha zevklı olacaktır fıkrımce :) bı el atın sıze zahmet :)

esescan

esescan

Üye
eyw.. tşkler paylasım ıcın cok kullanıslı :)

ThE_CaPtAiN

Üye
Kafanızmı güzel eskiden beri vardı zaten.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Sizene.
Paylasmkta mi suc olmus

Üst Alt