Haber MIUI 9 Global Beta 8.2.1 Güncellemesi Yayınlandı


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Xiaomi, MIUI 9 Global Beta 8.2.1 güncellemesini destekleyen bir çok modeli için resmi olarak yayınladı. Güncellemeyi OTA üzerinden cihazınıza şuan itibariyle indirebilirsiniz.


Xiaomi, MIUI 9 Global Beta ROM'un yeni bir hata düzelten güncellemesini yayınladı. MIUI 9 Global Beta 8.2.1 güncellemesini aşağıdaki destekleyen cihazlardan birisine sahipseniz şuanda OTA üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz.

https://www.maxicep.com/xiaomi-miui-92-guncellemesini-redmi-note-3-icin-yayinladi
Xiaomi MIUI 9.2 güncellemesini, Redmi Note 3 için yayınladı
Güncelleştirme, çeşitli hata düzeltmelerini içeriyor. Güncellemeyi listede belirttiğimiz cihazlara şuan itibariyle indirip yükleyebilirsiniz; Mi MIX 2, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Mi 6, Mi Note 2, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Max, Mi Max Prime, Mi Max 2, Mi 3, Mi 4, Redmi 3, Redmi 3S, Redmi Note 3, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 2, Redmi 4/4X, Redmi 4A, Redmi Note 5A/Y1 Lite, ve Redmi Note 5A Prime/Y1.

MIUI 9 Global Beta 8.2.1 Değişiklik Listesi
  • Oyun hızlandırıcı araçta iyileştirmeler yapıldı
  • Çevrimiçi oyunlar için bir sütun eklendi
  • Düzeltme - Bildirim çubuğunun alanı siyahla kaplandı
  • Düzeltme - Bildirim çubuğu beyaz gösterme sorunu düzeltildi
  • Düzeltme - Ana ekran, dil Arapça olarak ayarlandığında hatalı görüntüleniyordu bu sorun düzeltildi
  • Düzeltme - Duvar kağıdı ayarlarına girilemiyordu bu sorun düzeltildi (01-30)
  • Düzeltme - Ekranı uyandırmak için çift tıklama özelliği düzeltildi
  • Düzeltme - Uygulama izni sayfasındaki 'i' simgesine dokunulduğunda, uygulama bilgi sayfasına geri dönülmesi sağlandı
Desteklenen cihazlardan herhangi birine sahipseniz, yeni güncellemenin gelip gelmediğini kontrol etmek için akıllı telefonunuzdaki sistem güncelleme uygulamasını kontrol etmeniz gerekiyor. Bu güncelleme bazı cihazlarda Android 8.0 Oreo ile çalışırken bazı cihazlarda Android 6.0 Marhmallow ile beraber çalışıyor.

Xiaomi geçtiğimiz haftalarda 40'dan fazla akıllı telefonunun MIUI 9 yazılım güncellemesini alacağını duyurmuştu. Şirket, ayrıca Android 8.0 Oreo'nun özelliklerini içeren MIUI 10 güncellemesi üzerinde de çalışmalarına devam ediyor. Yapay zeka özelliklerini destekleyecek olan MIUI 10 güncellemesinin ne zaman piyasaya sürüleceği şuan için bilinmiyor.
MIUI 9 Global Beta 8.2.1 Güncellemesi Yayınlandı
 
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Global stable kullanıyorum

$
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt