Haber MIUI 12 Süper Duvar Kağıtları Tüm Cihazlar için Kullanılabilir Hale Geldi!


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
IMG_20200430_193803.jpg
Geçtiğimiz günlerde, MIUI 12 Tanıtılmıştı. MIUI 12 ile beraber, Süper duvar kağıtları ilgimizi bir hayli çekmişti. Ancak MIUI 12 deki Süper Duvar Kağıtları sadece belirli cihazlar da kullanılabilir olacaktı. Ama, MIUI 12’nin Süper Duvar Kağıtları, bağımsız bir geliştirici tarafından tüm Android telefonlarda kullanılabilir hale getirildi.

Süper Duvar Kağıtları, XDA Geliştiricisi linuxct tarafından bütün Android akıllı telefonlarda kullanılabilecek hale getirildi. Linuxct’nin yayınladığı Süper Duvar Kağıdı APK’lerini Android 8.1 ve üstü Android sürümü kullanan herkes telefonlarına yükleyebilir.


IMG_20200430_140826.jpg

Yayınlanan APK dosyalarında hem Dünya’nın hem de Mars’ın Süper Duvar Kağıtları bulunuyor. Süper Duvar Kağıtları’nı telefonunuza yükleyebileceğiniz APK’yi buradan Veya Alternatif olarak buradan indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra istediğiniz Süper Duvar Kağıdı’nı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

wp-1588005373165.gif

Screenshot_2020-04-30-14-11-20-297_com.miui.home.jpg

Süper Duvar Kağıtları, yüklenen bazı telefonlarda görülmeyebiliyor. Bu sorunu yaşayanlar, buradaki bağlantıdan Play Store'deki Google Duvar Kağıtları’nı indirip, Uygulama üzerinden canlı Duvar kağıtları yolunu izleyerek Süper Duvar kağıtlarını kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Xiaomi Cihazlarda, Ana ekran Wallpaperı değişip, Kilit ekranı değişmiyorsa Öncelikle sisteminizdeki video wallpaperlardan bir tanesini hem ana ekrana hem de kilit ekranına uygulayın. Daha sonra isterseniz herhangi bir Launcher'dan yada Google Duvar Kağıtları uygulamasından konudaki APK'sı olan wallpaperları uygulayabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt