mio map 2008 harita 2009 pda ve pna navigasyon

Sponsorlu Bağlantılar

romantikasik

Üye
    Konu Sahibi
mio map 2008 harita 2009 pda ve pna navigasyon

program burdan

turkiye haritasi

avrupa haritalari yukleniyor

• Beğen
Tepkiler: srdc, kol@j, serinkan68 ve 19 diğerleri

profbilal

Üye
ellerinize saglık

suatmade

suatmade

Üye
qvga değilmi

emre0404

Üye
cok tesekkürler

yasamali

yasamali

Üye
slm arkadasim bu 5800 uyarmi?

serkan2887

Üye
teşekkürler

toraman57

toraman57

Üye
selma arkadaşım benim telefonum iphone benzeri çin malı telefon. harita programı arıyorum ama internetle bağlantısı olmayacak direk telefona yüklenip hafızasından çalışacak.yardım edersen sevinirim .

romantikasik

Üye
    Konu Sahibi
selma arkadaşım benim telefonum iphone benzeri çin malı telefon. harita programı arıyorum ama internetle bağlantısı olmayacak direk telefona yüklenip hafızasından çalışacak.yardım edersen sevinirim .

sunduklarimin hepsi internete baglanmaz sadece dahili gps varsa calisir bunu yada igo yu yada tomtomu indirebilirsin

toraman57

toraman57

Üye
peki gps olmadan çalışan harita programı yok mu ben yön bulmak istemiyorum sadece harita yüklü olsun yeter

romantikasik

Üye
    Konu Sahibi
buda ayni harita yuklu sadece yon bulmaz nerde oldugunu gostermez haritadan istedigin gibi yararlanabilirsin

hennavi

Üye
Arkadaşım ben htc s 710 sahibiyim.program buna uyumlu olurmu,yoksa yukarıda dediğin gibi sadece haritadab ibaretmi olur?

romantikasik

Üye
    Konu Sahibi
gps alicisi varsa calisir

Burhan_ceza

Üye
Slm Kardes Belçika haritasi varmi nerden bulabbilirim yardimci olursan sevinirim !!!
Bu arada super bir paylasim eline saglik !!!!!!!!!!!!

romantikasik

Üye
    Konu Sahibi
mihman

mihman

Üye
teşekkürler

fkt55

Üye
linkler ölmüş

romantikasik

Üye
    Konu Sahibi
doru linkler oldu rapid hesabimi kapatti malesef linklerde oldu 3 gun icerisinde yeni linkler eklenicek arkadaslar

sezar60

Üye
ellerine sağlık

istemci

Üye
peki gps olmadan çalışan harita programı yok mu ben yön bulmak istemiyorum sadece harita yüklü olsun yeter
m.google.com adresine telefonundan gir ve ordan map indir senin istediğin o olsa gerek aynı zamanda gps özelliğide var

Üst Alt