Gerçekleştirilen Buluşmalar Minik İstanbul buluşması :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Minik İstanbul buluşması :)
Dostlar... Kardeşler... 18 Haziran (yani bugün saat 14.00'da İstanbul Şişli Cevahir Avm'de minicik bir buluşma ayarladık.

Katılımcılar:
Ben (tahir) :ehe
Üstad Sensei (Şehriyar)
Kankeyta (MrTech) [Bir ihtimal]
Yeni dostumuz (OPC)

Herkesi bekleriz.Müthiş etkinliklerimiz var.Gecelere kadar sürecek olan bu minicik buluşmaya herkes davetlidir :d:

• Beğen
Tepkiler: MrTech, -Akıncı ve Joker

Akıncı

Akıncı

Üye
ankaraya geliyon mu :ehe

Joker

Joker

Emekli Yönetici
İnşallah haftaya Sensei ile bir buluşma ayarlıyoruz.tam olarak günü belli değil.haftaya pazartesi, salı, cumartesi yada pazar günleri arasından birini seçeceğiz :)

Buluşma yeri %100 Şişli'de Cevahir Avm.Varsa uyan arkadaşlar buyursun gelsin.
ooo buluşma süper :D

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve Dede
Joker

Joker

Emekli Yönetici

Amcana selam söyle 3 saat müsade iste.
Abi amcam yanına yeni birini alana kadar çalışıyorum :) zaten biliyorsun memleket işide var :) ama kurtuldum sanma memleketten geleyim bir sebzeli dürümünü yiyecem :ehe

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi

Abi amcam yanına yeni birini alana kadar çalışıyorum :) zaten biliyorsun memleket işide var :) ama kurtuldum sanma memleketten geleyim bir sebzeli dürümünü yiyecem :ehe

Yahu sende insansın.Delikanlı adamsın.Haftada bir gün gezmek istersin.Amca bir kıyak yapsa izin verse ne olur sanki.Ver bana ariyim konuşayım :)

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici

Yahu sende insansın.Delikanlı adamsın.Haftada bir gün gezmek istersin.Amca bir kıyak yapsa izin verse ne olur sanki.Ver bana ariyim konuşayım :)
Haklısın abi :D benimde hakkım ama amcamda haklı o kadar işin gücün arasında gezemem abi.Ben ona bir söz verdim sana sonuna kadar yardım edeceğim diye sözünden dönmek olmaz :) ama şu işleri yoluna koyalım o zaman bol bol gezeriz zaten yakınız birbirimize :)

- - - Eklendi - - -

tavuklu dürüm la:ah
fark yapmaz :ehe

• Beğen
Tepkiler: Dede ve -Akıncı
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Tarihi kesinleştirin. Gelebilirim belki. :D

• Beğen
OPC

OPC

Üye
Müsait olursam gelebilirim belki Ahmet abiyle forumda fazla konuşamadık ama tanışmak isterim :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Tarih Salı olsun uyar mı size?

OPC

OPC

Üye
Olabilir abi kaçta 11 de okula gitmem lazım sorumluluk sınavı için öğleden sonra olabilir abi

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ayın 18'i yani. :) Ben daha İstanbul'a gelmemiş oluyorum o tarihte.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...