Minecraft pocket edition için harika map

• 6 Ağustos 2014
  • 30648 Okunma
  • 27 Cevap

Map a puan verin

Anketin kapanma tarihi 6 Ekim 2014.
  1. Çok güzel

57,1%
  2. iyi

28,6%
  3. idare eder

oy sayısı 0
    0,0%
  4. kötü

14,3%
  1. GÜNCELLEME - Konu güncellenmiştir. map minecraft p.e versiyon 0.11.3 de denenmiştir sorunsuz ve gayet hızlı çalışıyor.
    İndirme sayfası ve link yenilenmiştir. Direk linke tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz.
    LİNK Minecraft Pocket Edition Hazır Map - İndirme Sepeti

Maxicepde pc için minecraft map konusu acdım bakabilirsiniz.
    http://www.maxicep.com/forum/konu/minecraft-pc-icin-hazir-parkur-mapi.955530/

MAPIN ANLATIMI ASAĞIDA ARKADAŞLAR. İNDİRECEĞİNİZ DOSYANIN İÇİNDE DE ANLATIM VE RESİMLER VAR.

Harikalar treni adlı dosyayı kopyalayın ve telefonunuzdaki games>com.mojang>minecraftWorlds> bu dızıne
    atın. Bunu yapabilmek için telefonunzda dosya yönetıcısı ve wınrar olmalıdır.(indirdiğiniz dosyada ücretsiz winrar ve dosya yöneticisi apk mevcuttur.)
    Rar dosyasını bilgisayardan çıkartıp telefona atarak da mapı oynayabilirsiniz. oyuna girdiğinizde mapın ismi gözükmüyor boş olarak gözüküyor.

MAP TAMAMAMEN TÜRK YAPIMIDIR. BENIM YAPIMIMDIR. (general4242) kaynak göstermeden paylasmayın lütfen. emege saygı!

Mapı oynarken sınırsız cana ucma gucune sahip olcaksınız. Ancak gece olabilecek orumcek,zombi,kreeper çıkabilecek.
    Creative-survıval karısık bir mod yani

Map a gelecek olursak resimlerden de belli tren vagonuna biniyorsunuz ve mimarı yapıların etrafında bazen içinde ,
    yer altında , koprude ilerliyorsunuz.Lunaparkdasınız da denilebilir. İstedğiniz durakda durabilir yapıların , eglence aletlerinin
    içlerini etraflarını gezebilirsiniz. Tren hattı baya uzun. Ayrıca yalnız değilsiniz. Vagonların ıcınde gıden koyun, tavuk ,
    domuzları görebilirsiniz
    Peki bu yapılar neler :

-2 minareli cami
    -uzay gemısı
    -2 adet dinozor
    -labirent (içine girin ve bitirmeye çalışın )
    -lav stadyumu
    -wc ve yanında mescid
    -uzun yer altı tünelleri
    -gondol
    -dönme dolap
    -çekiç (eglence aleti)
    -ahtapot uçak
    -uçak
    -restaurant
    -piramit (trenle içinden gecıyorsunuz)
    -hayvan çiftliği
    -dev salıncak
    ve birçok görsel yapılar....eglence aletleri....

Diğer hazır maplar gibi her tarafı tıka basa doldurulmus değil.Cihazını dondurmaz, sade bir map oldugu için takılmadan oynarsınız.

Ayrıca mapdaki gizli odaları bulmakla vakit geçirebilirsiniz. İçindeki levhalarıda okuyabilirsiniz.

LİNK Minecraft Pocket Edition Hazır Map - İndirme Sepeti

RESİMLER:
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: general4242
    Son düzenleme: 11 Ağustos 2015
    JokerTRc, Salih_Z, kavr ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. tesekkurler

3. Teşekkürler

iPhone ile gönderdi
  4. map hakkındakı yorumlarınızı beklıyorum..

taharas366 bunu beğendi.
  5. Başka siteye upload edebilir misin? zippyshare,data file host vb. Sitelere

iPhone ile gönderdi
  6. :tşk: bugün mapi deneyecegim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Malesef edemem. Sorunsuz ınıyor letıtbıtte ama ?

8. tamam bi bakayım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. İndiremiyorum maalesef

iPhone ile gönderdi
  10. lınkle tıkla yavas ındırmeyı sec acılan sayfada tekrar yavas ındırme sec 60 sanıyenın bıtmesını bekle cıkan doğrulama kodunu gir entere bas ıner mutlaka :thumbup:

11. Yavaş indire tıklayınca sacma sapan sayfalar acılıyor

iPhone ile gönderdi
  12. Yenı acılan sekmelerı hep kapatacaksın. Hep letitbitte ilerleyecen en sonunda indirebilirsin.. hızlı ındırme ıcın premırum gerekır paralı yanii.. İStiyosan uye olup para ver :D

13. Sorun da sayfaları aynı sekmede açması :)

iPhone ile gönderdi
  14. Map çok iyi olmuş eline sağlık.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. tıklayacagın kısımlara farenın yuvarlak tusuyla tıklarmısın ?
    birde hangı tarayıcıyı kullanıyorsun ?
    istiyorsan team wiewerden ben indirebilirm sana
    ---
    :ehe:ehe:ehe

16. teşekkürler

Samsung ile gönderdi
  17. Alt yapı olmadan düz map'e yapı yapmak zordur ... Birde mobilde dahada zordur ; eline sağlık :alkis

18. aslında duz map daha kolay engebeli yerde zor oluyor. Tabletten yaptım. ellerim yoruldu .

19. Kardeşim eline sağlık çok hoş olmuş ama çok fazla kasıyor galaxy tab 3 10.1 most wanted kasmıyor bu map kasıyor o yüzden pek oynayamadım

Samsung Tablet ile gönderdi
  20. Bu tür hazır maplar içerisinde cok fazla nesne oldugu ıcın kasıyor. ama benım koydugum map çok da kasmıyor. İnternetteki diğer yabancıların koydugu maplar 2 dk sonra cihazı kitliyor , donduruyor :D

Yüklüyor...
17/10/2018 - 17:32