[dev] Minecraft Pocket Edition 8.0 (final)+(tren Rayı Stabilize Edildi)+(survivor Modu Için Hile)

Sponsorlu Bağlantılar

erkan_2034

Üye
    Konu Sahibi
[dev] Minecraft Pocket Edition 8.0 (final)+(tren Rayı Stabilize Edildi)+(survivor Modu Için Hile)
Minecraft Pocket Edition V. 8.0 Final

.:::Resimler:::.

.::Yenilikler::.
- Vagonlar, raylar, güçlü raylar
- Görüş mesafesi kitlesel artmıştır.Seçeneklerini kontrol ediniz.
- PC versiyonundan doğrudan alınan yeni dokular, renkler ve bloklarda işlevsellik.
- Yeni bloklar: halılar, daha fazla ağaç türleri, saman balyaları, demir çubuklar ve daha fazlası.
- Yeni ürünler ve gıda türleri: pancar, havuç, patates ve kabak.
- Ve daha fazlası blokları ve ürünleri Yaratıcı modunda kullanmak.
- Sekmeleri yenilen bir yaratıcı tablosu.
- Aydınlatma ve sis efektleri geliştirildi.

Oyunun Kurulumu:

Bilgisayar aracılığla:
1.Oyunu aşağıdaki linkten indirin.
2.Sd karta atıyorsanız sd karta apk dosyasını atınız.
3.Eğer data kablosu aracılığıyla atacaksınız telefonu bilgisayara bağlayıp atınız dizin farketmez.
4.Telefona geçerek bilgisayardan attığınız apk dosyasını bulup üstüne tıklayarak çalıştırın.
UYARI: Eğer telefon sahte yazılım yüklenmesine izin vermiyorsa ayarlardan 4.0 sürümü altı için konum ve güvenlikten sahte uygulamaları yüklerken uyarın tikini kaldırın. 4.0 üstü ise kurulumu yaparken gerekli ayarlara sizi gönderir. bu 4.0 altı içinde geçerli tiki kaldırarak kuruluma devam edin.
5.Oyun launcherinize(ana ekrana) eklenecektir...
6.Üzerine tıklayarak açınız.
7.Oyun çalıştı iyi oyunlar.

Telefon aracılığla:
1.Oyunu aşağıdaki linkten indirin.
2.Oyunun indirmesi bitince üzerine tıklayarak kurulum ekranına geçiniz.Veya dosyalarım (dosya yöneticisinden indirilen dizini açın.
3.Oyunun kurulumunu kur tuşuna basarak tamamlayın
UYARI: Eğer telefon sahte yazılım yüklenmesine izin vermiyorsa ayarlardan 4.0 sürümü altı için konum ve güvenlikten sahte uygulamaları yüklerken uyarın tikini kaldırın. 4.0 üstü ise kurulumu yaparken gerekli ayarlara sizi gönderir. bu 4.0 altı içinde geçerli tiki kaldırarak kuruluma devam edin.
4.Oyun launcherinize(ana ekrana) eklenecektir...
5.Üzerine tıklayarak açınız.
6.Oyun çalıştı iyi oyunlar.

Hilenin yapılışı:
1.Aşağıda verilen linki indirin.
2.Programı kurunuz(yukarıdaki oyunun kurulumu gibi)
3.Programı açınız.
4.Önceden oyunda bir survivor oluşturmanız gerekiyor oluşturulan bölümü seçiniz edit invertory deyiniz.
5.Oradan add emoty slot u seçiniz (soldaki tuş ile açılır telefonda yani birşeyin ayarını açar gibi)
6.Browse deyiniz.
7.Öğeyi seçiniz item damage 0 kalsın amounta kaç tane olucağını yazınız.
8.Geri tuşuna basınız( ana menü değil ! ) kaydedilecek iyi hileler :)

Google play linki:
İndirme linkleri;

Dikkat oyunu Android™ sürümünüze göre indiriniz...

Oyun: final versyonunda oyun 2 ye ayrıldı:
Android 2.3:
Android 3.0+(ve üstü):

telefonunuzun veya tabletinizin sürümüne göre indirin...
Hile:

Virüstotal:
Oyunun:

Hilenin:

Herhangi bir virüs bulunmamaktadır...
:dry:Oyununu önceden paylaşanlar bu kadar ayrıntıya girmemişti :) ben girdim bakalım ne kadar yararlı olucak.

Resimli anlatim:
Oyunu indirin.

Dosyalarıma giriniz.

Ben sd karta oyunu attim bu yüzden sd kartı açıyorum

Tıklayarak açınız.

Yükle deyiniz.

Aça tıklatın. :)

Oyun açıldı hayırlı olsun. :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Aynı şekilde hileyi yükleyin. :)

Programı açıyoruz.

Bölümü seçiyoruz.

''Edit'', diyoruz.

Resimdeki yere tıklıyoruz.

''Browse'' diyoruz.

İstedigimiz öğeyi seçiyoruz.

Miktari belirtip geri tuşuna basınız.

Evet ,objemiz eklenmiş durumda :)

Sürümler ilerledikçe konuya eklenerek forumdaki gereksiz konu çöplüğünü korumuş olacağız :)

Not: Herhangi bir hatamı görürseniz bildirmeniz yeterli.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: asidelikanlı, soyupakhasan ve Serhan

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: erkan_2034

erkan_2034

Üye
    Konu Sahibi
Ne demek :) bugun biraz üstünde hala çalisiyorum resimleri felan cektim simdi arsive leyip buraya oyunun yuklenmesini felan resimli koyucagim :)
Hileyide yeni surumler eklendikce yeni hilelerde yavasca ekliyecegim texture modlar felan :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Tren rayı zaten yokmu ? Survival hilesi ne ?

erkan_2034

Üye
    Konu Sahibi
Tren rayi yoktu bu surumde eklendi 8.0 da survival hileside survivor modda oynarken esya olmuyoya elinde obje hileyle alabiliyosun :) biraz bekle resimlerimi tamamladim ekliyorum anlayacaksin.

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Süper olmuş eline sağlık

mürteza16

mürteza16

Üye
Tren rayi yoktu bu surumde eklendi 8.0 da survival hileside survivor modda oynarken esya olmuyoya elinde obje hileyle alabiliyosun :) biraz bekle resimlerimi tamamladim ekliyorum anlayacaksin.
tren rayi 8.0 build 2'de geldi

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
tren rayını biliyorum bu sürümde eklendiğini :) Sen başlıkta tren rayı hilelis demişsinya yada ben öyle anladım :) Resimleri Bekliyorum kolay gelsinbu sürüm yani 8.0

erkan_2034

Üye
    Konu Sahibi
Resimler eklenmistir gerekli duzenleme bilgisayar acinca yapacagim evde bilgisayar yok :)

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
resimler güzel
anlatim güzel
:tşk:

Serhan

Serhan

Üye
biliyodum yapılışını ama anlatım çok güzel tebrikler

erkan_2034

Üye
    Konu Sahibi
sağolun :) anlatımı yaparken fotoğrafları çekerken ''No root screenshot ıt'' adlı programla yazı yazdım çektiklerimin üzerine gerçekten zordu (öyle yazmak veya çizmek) teşekkür ederim . Sağolun buradaki amacım birilerinin başkaları karşısında ezilmemesi yani şunu demek istiyorum birinde bunu gördü ve ona yalvarması vermesi için yerine maxicepten bakıp

• Beğen

eriki

Üye
Tesekkurler. Abi :)

erkan_2034

Üye
    Konu Sahibi
birşey değil ne demek :)Yeni versiyon eklenmiştir bu final versiyonudur daha sağlıklı çalışmaktadır...
Yeni virüstotal sonuçları eklendi
Yeni linkler eklendi
Yeni android sürümüne göre apkler ayrıntılı şekilde verildi.
Nelerin yenilendiği eklendi.

Son düzenleme:
muratcan1999

muratcan1999

Üye
Abi oyun bazen kasiyor neden olabilir

AtalayAlperen16

AtalayAlperen16

Üye
işte bunu bekliyordum teşekkürler :)

erkan_2034

Üye
    Konu Sahibi
Muratcan telefonunuz nedir ve uygun surumu yukledignizi emin olunuz bazen kasma sebebi donanim dusukse buyuzdendir ama degilse zaten oyunun final versyonu çikti ama hala tam stabil calismiyor oyun eski surumlerine gore daha kaliteli ve yavasca agir olmya basladi gitgide bu versyonlar yukseldikce kasma artacaktir dusuk donanimlarda.

alperen birsey degil ne demek.

Not:// yeni surumler ciktikca eklenecektir.

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Bende kasmiyor ama arkadaşımın wonder da kasiyor hemde baya bi kasiyor resmen oynanmiyor

erkan_2034

Üye
    Konu Sahibi
Wonder icin 2.3 surumunu indirdinizmi -?Settingse girip grafik ayarlarini en aza alsin :)Buyrun bu wonder 2.3... surum ise androidi burdan indirip kurunuz 3.0 ve ustu mesela s3 mini 4.1.2 onun icin diger konudaki 3.0 icin yazani indiriniz

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Hayır onu nerden indiricez tmm gördüm

Üst Alt