millet telefon donarsa ne yapmam lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meme4

meme4

Üye
    Konu Sahibi
millet telefon donarsa ne yapmam lazım
millet oviden indirdigim uygulamalardan bazıları nokia 603 donduruyor bataryayı çıkartıp takıyom telefon açılıyor 15 saniye sonra donuyor ben bu durumda hard format yada soft format yapıyom bu işlem sonucu temam vb herşey siliniyor bunun kolay bir yolu var mı beyler pc ye baglayıp kapalı durumda o sorunlu uygulamayı silmek gibi bu 3. oldu artık çok sıkıldım

cukuleaks

Üye
millet oviden indirdigim uygulamalardan bazıları nokia 603 donduruyor bataryayı çıkartıp takıyom telefon açılıyor 15 saniye sonra donuyor ben bu durumda hard format yada soft format yapıyom bu işlem sonucu temam vb herşey siliniyor bunun kolay bir yolu var mı beyler pc ye baglayıp kapalı durumda o sorunlu uygulamayı silmek gibi bu 3. oldu artık çok sıkıldım

telefonu hafıza kartını çıkardıktan sonra aç. Telefon sorunsuz bi şekilde açılırsa hafıza kartını tak. Yine donarsa sorun hafıza kartında. Hafıza kartını bilgisayara kart okuyucuyla bağlayıp biçimlendir.

---------- Eklendi @ 00:51:56 ---------- Yazıldı @ 00:51:28 ----------

ovidende bişey indirme

meme4

meme4

Üye
    Konu Sahibi
telefonu hafıza kartını çıkardıktan sonra aç. Telefon sorunsuz bi şekilde açılırsa hafıza kartını tak. Yine donarsa sorun hafıza kartında. Hafıza kartını bilgisayara kart okuyucuyla bağlayıp biçimlendir.

---------- Eklendi @ 00:51:56 ---------- Yazıldı @ 00:51:28 ----------

ovidende bişey indirme

bilgi için teşekkür ederim

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
en önemlisi sürekli kullanmayacağın uygulamaları yükleme ve süreklı yükle kaldır yaparsan telde kalan kırık dosyalar sısteme yük bındirir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt