Milan Baros'un Fenerbahçe pişmalığı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Milan Baros'un Fenerbahçe pişmalığı

[h=2]Önce Daum döneminde, ardından da bu transfer döneminin son gününde F.Bahçe'nin kapısından dönen Milan Baros isyan bayrağını çekti.[/h]
Çek yıldız, G.Saray'dan ayrılmak için Rusya veya Arap ülkelerinde oynamaya bile hazır..

"Terim, kalmamı istemişti"

Galatasaray'da Fatih Terim'in ipini çektiği Milan Baros isyan noktasına geldi. İlk 11'deki yerini İsveçli oyuncu Johan Elmander'e kaptıran Çek yıldızın, yakın çevresine Fatih Terim'in kendisini kandırdığını söylerken, 'Keşke Fenerbahçe'de oynasaydım' diyerek isyanını da dile getirdiği öğrenildi. Terim'in Galatasaray'ın başına geçmeden önce kendisini aradığını belirten Baros, "O zaman bana benimle çalışmak istediğini söylemişti. Birden değişti" diye konuştu...
"Eğer Fener'de oynasaydım!"
Galatasaray'dan aldığı paraların karşılığını verdiğini belirten Çek yıldız "Terim geldikten sonra benimle olan ilgisini kesti. Ben sürekli çalışıyorum ama o benim çalışmamı görmüyor. Ben yedek kalacak oyuncu muyum?.. Daha önce Daum zamanında Fenerbahçe beni istemişti. Sonra da transferin son günü Fenerbahçe beni yine istedi. 2 kez tekliflerini kabul etmedim ama şimdi bakınca yanlış yaptığımı düşünüyorum." şeklinde konuştu..
"Benden iyisi mi gelecek?"
Terim'in sürekli forvet araması konusunda ise Baros, "Bakalım kimi bulacaklar? Benden iyisi gelecek mi? Neyse bu beni ilgilendirmez ama eğer oynatılmayacaksam, neden son günde olsa gitmeme izin verilmedi. Şu anda transfer sezonu kapandı. Rusya veya Arap ülkelerinden başka yere gidemem. Ama burada kalıp yedek oturmaktansa, oralarda oynamaya da hazırım. Ben bekleyecek futbolcu değilim" sözleri ise Terim'in kulağına kadar gittiği öğrenildi...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu haber son derece asparagas ...:ehe
Baros ve Fenerbahçe ...İsteyen kim Allah aşkına ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...