Mide Bulantısına Ne Iyi Gelir

Sponsorlu Bağlantılar

 • 11 Ekim 2013
 • 244 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 11 Ekim 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Mide bulantısına iyi gelen bitkisel doğal öneriler vermek istiyorum sizlere aşağıdaki besinler mide bulantılarınızı en aza indirecektir.


  Mideniz için öncelikle dikkat etmeniz gereken şey sindirimi kolay gıdalar tüketmelisiniz.Bol proteinli ve bol yağ içeren gıdalar yerine tuzlu kraker tercih edebilirsiniz midenizin bulantısını geçirmek için oldukça iyi bir yöntemdir.Mide bulantılarını bu şekilde bastırabilirsiniz.

  Ayrıca zencefilin mide bulantısına çok etkili olduğunu unutmamak gerekiyor.Özellikle araç tutması nedneniyle olan mide bulantıları için zencefil çok etkili oluyor.Mide bulantılarınızı azaltmak için bir yada iki fincan zencefil çayı içebilirsiniz.

  Özellikle gebelikteki mide bulantılarında limon çok etkilidir.Limondaki ekşi tat mide bulantılarına etkili oluyor ayrıca kokusuda mide bulantılaırnı azltmaya yarıyor.

  Sıvı kaybı nedneiylede mide bulantısı olabilir bu nedenler bol su içmeniz öneriliyor.Mide bulantıları yaşadığınız günlerde özellikle bol su içmeye önem verin.Mide bulantısı olduğunda çay ve kahveden bir süre uzak durmayı deneyin bunların yerine su içmeyi deneyin.

  Lifli yapısıyla elma mide bulantılarında etkili bir yol olarak öneriliyor.Bir elmayı dilimleyin yavaş yavaş yiyin mide bulantılarınızın hafiflediğini göreceksiniz.
   


  Yazan: Doğuş Pertez

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/07/2019 - 05:56