Haber Microsoft, Nokia 230 ve Nokia 230 Çift SIM özellikli telefon cihazları duyurdu

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
Böyle bir cihaz bir anneme bir babama lazım türkiyeye gelir mi sizce

yasin213

yasin213

Üye
Çift hat + batarya :hmmm
"İş adamlarının sadece konuşmak için kullandıkları ikinci telefon" kategorisinde mi oluyor şimdi bu telefon?

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: yasin213 ve RetaXter
yasin213

yasin213

Üye
bence en mantıklısı 2 yıl boyunca android üretip sonra 0dan kendi sistemini yazmalı
Android üretirken bir yandan da Symbian^4'ü baştan yazmalı. Anlaşmaları bilmiyorum fakat mümkünse MeeGo (veya Sailfish) ile dönmeli. Sonra da Apple'ın iPhone serisinde yaptığı gibi N9 tasarımlı, donanım bakımından sürekli iyileştirilmiş bir telefon serisi üretmeli.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Yusuf0111_Oğuzhan
Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
Android üretirken bir yandan da Symbian^4'ü baştan yazmalı. Anlaşmaları bilmiyorum fakat mümkünse MeeGo (veya Sailfish) ile dönmeli. Sonra da Apple'ın iPhone serisinde yaptığı gibi N9 tasarımlı, donanım bakımından sürekli iyileştirilmiş bir telefon serisi üretmeli.
aynen öyle hazırda bi sistem bulundurmalı android sadece para kazandırmak için olmalı
aynen öyle hazırda bi sistem bulundurmalı android sadece para kazandırmak için olmalı

• Beğen
Tepkiler: yasin213

Emre

Üye
Tasarım neyse de yazılım üst düzey olmalı yoksa barınamazlar zaten.

Üst Alt