İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Kullanmadığın için bilmiyor olabilirsin ama eline bi iphone 5 geçerse 920inle kıyaslarsın kalite farkını görürsün. Ayrıca arkadaşım düşürüp kırdı camını 200 küsür lira vererek 0 ını aldı

Bak cam parası kesmişler elime iPhone 5 de geçti 5s de ama 5 i daha çok kullandım o yüzden 5s hakkında kanıya varamam işletim sistemi olarak belki ios biraz daha önde ama özellikler ve donanım ve çalışma vs şeyler dışında Lumia 920 her turlu geçiyor kardeşim 5s i iPhone 6 Plus ve S6 Edge ye bile "fabrika çıkışlı olarak" ayı bırak yol sonra geldi 4ever Lumia ! Nokia yani Microsoft patentleri piyasadan men etse yani çekse herkesden rakibi kalmaz biliyosun dimi ? Hiç Bi alanda kalmaz biliyosun bunu
Yav abi şu uygulama diyenleride anlamıyorum ha ! Yeni bir sistem bu lan delirtiyosunuz insanı vallaha , uygulama istiyosan yeni sistem almicaktın kardeşim aldıysanda paşa paşa bekle 2-3 yılda bu kadar uygulama gelmesine şukredin bence android ve ios dan hızlı geliştik !!

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Yarın saat 10.00'da yeni Lumia tanıtılacak

dakamon

dakamon

Üye
Yarın saat 10.00'da yeni Lumia tanıtılacak

Allah Allah. Ne tanıtacaklar acaba. Çin pazarı için 2gb ramli 640xl yi mi tanıtacaklar acaba

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Allah Allah. Ne tanıtacaklar acaba. Çin pazarı için 2gb ramli 640xl yi mi tanıtacaklar acaba

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
Sanmam baya ucuz bir Lumia olacak. 3 veya 4 serisi olur.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Muhtemelen Lumia 3xx serisi geliyor. 40-50$ fiyat aralığında olacağı belirtiliyor.

dakamon

dakamon

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Da®kness
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
arkdaşlar ms nezaman z2ye rom yapar siz bilirsiniz :D bide ip 5ile 920 kıyaslaması yapıorlar guldurmeyın ınsanları

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar bugün Bluetooth bir Mouse aldım, malum tablet için. Bir an şimşekler çaktı gözümde ve hemen Lumia telefonum ile eşleştirip farenin çıkmasını heyecanla bekledim. Ama sonuç hüsran yine, bağlanıyor ve bir süre sonra bağlantıyı kesiyor. Bari Otg yok, hiç olmazsa Bluetooth ile mouse kullanabilseydik yahu. İnternet Explorer masa üstü bağlantıda işe yarardı sanırım. Neyse umudumuz Wp10'da artık ...

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar bugün Bluetooth bir Mouse aldım, malum tablet için. Bir an şimşekler çaktı gözümde ve hemen Lumia telefonum ile eşleştirip farenin çıkmasını heyecanla bekledim. Ama sonuç hüsran yine, bağlanıyor ve bir süre sonra bağlantıyı kesiyor. Bari Otg yok, hiç olmazsa Bluetooth ile mouse kullanabilseydik yahu. İnternet Explorer masa üstü bağlantıda işe yarardı sanırım. Neyse umudumuz Wp10'da artık ...

Hepsi geliyor, az kaldı, sabır :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: serinaga
afwerker

afwerker

Üye
@bulutsuzgece @papakudioflu acaba lumia 1520 için önerebileceğiniz kırılmaz cam var mı 2tane internetten bulabildim ama biri 25tl diğeri 20 güvenli olur mu sizce

papakudioflu

papakudioflu

Admin
@bulutsuzgece @papakudioflu acaba lumia 1520 için önerebileceğiniz kırılmaz cam var mı 2tane internetten bulabildim ama biri 25tl diğeri 20 güvenli olur mu sizce
Teknosa'da 50 liraya garantili satılıyordu. Hala var mı bilmiyorum.

skynet

Üye
Telefonu pc'ye bağladığımızda orjinalde hangi renkse simgeside o renktemi çıkıyor ?

Son düzenleme:
m542tf

m542tf

Üye
Lumia 535 Siyah ekler misiniz?
@papakudioflu

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Bu yeni çıkan 'aa' isimli oyunun birçok çeşidi mağazada yerini almış durumda. Orijinal hali, yani diğer sistemlerdeki yapımcı bizde de var mı peki?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Bu yeni çıkan 'aa' isimli oyunun birçok çeşidi mağazada yerini almış durumda. Orijinal hali, yani diğer sistemlerdeki yapımcı bizde de var mı peki?
Hayır yok. Yayıncı General Adaptive Apps Pty Ltd olmalı

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Bu 830'a talip biri olarak bana tavsiye eder misiniz kullanan arkadaşlar? Ve tavsiye sebeplerinizi almak isterim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu 830'a talip biri olarak bana tavsiye eder misiniz kullanan arkadaşlar? Ve tavsiye sebeplerinizi almak isterim.
Ekranı, kamerası ve eşsiz tasarımı. Batarya performansı da iyi diyebilirim. Ama sırf tasarımı için alınabilir. Ayrıca Sd kart ve Glance desteği de var.

Üst Alt