İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Bunu yapan oldu mu :) moda oldu şu sıralar bu kilit ekranı resmi :)

saylhamiosun

Üye
Yepisyeni cihazımız nihayet avuçlarımızda,resimler gün içinde burada.

Hoş bir sezon finaliydi ve diziyi merakla takip eden siz izleyicilerimize de teşekkür ederiz.

Acaba diyorum cihazı hiç açmadan satsam da,2.el Lumia 1520 mi alsam nedersiniz?

dakamon

dakamon

Üye

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Yepisyeni cihazımız nihayet avuçlarımızda,resimler gün içinde burada.

Hoş bir sezon finaliydi ve diziyi merakla takip eden siz izleyicilerimize de teşekkür ederiz.

Acaba diyorum cihazı hiç açmadan satsam da,2.el Lumia 1520 mi alsam nedersiniz?
Cihazınız 1520 değil miydi zaten sizin?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Sıfır ürünü neden satacaksınız ki işte anlamadığım nokta o?
sıfır ürün 1500, ikinci eli 1200, kaldı sana 300 :) hani fiyatları temsili attım, sonuçta cebinde de para kalsın amaç. benim anladığım o :)

saylhamiosun

Üye
+ olarak sıfır kablosuz şarz standı :)

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
evet cortanın diğer sistemlere gelişiyle cezbedici bir ozellık daha geride kaldı kullanıcıları olarak ne dusunuyorsunuz beyler :D:D

mc nede olsa yazılım şirketi yapması gereken buydu bence klavyesinide -kelime tahmınleriyle- beklıyorum bu arada mahrum bırakmasın bızı

Da®kness

Da®kness

Üye
Selamlar. Lumia telefonlar için garanti kapsamında yetkili olarak hangi servis firmaları hizmet veriyor ? arvatoteleservice dışında bu hizmeti veren varmı?

dakamon

dakamon

Üye
Selamlar. Lumia telefonlar için garanti kapsamında yetkili olarak hangi servis firmaları hizmet veriyor ? arvatoteleservice dışında bu hizmeti veren varmı?
nokiacare noktaları var onlarda tamir edemeyecekleri telefonları teleservise gönderiyorlar

saylhamiosun

Üye
Veeeeeee!!!! İşte yepyeni cihazımız ve Aksesuarımız avuçlarımızda........

Teşekkürler Nokia ve Bir daha asla görüşmemek dileğiyle elveda Teleservice :)

Nihayetinde yepyeni bir cihaz ve aksesuar sahibi olmaktan ziyade,yaşadığımız süreç itibariyle yeniden tekrarlanması halinde,nsıl bir yol izleyeceğimizi ve kimlerle muhattab olmamız gerektiğini de öğrenmiş olduk.Bu anlamda da göstermiş olduğum sabır ve izlemiş olduğum yolda sergilediğim tavırdan ötürü kendime teşekkür ediyorum.

Çok büyük konuşmamakla birlikte muhtemelen cihazımız ve aksesuar Win10 final sürümü gelene kadar paketinde muhafaza edilecek.Devamında neler olacak ve gelişmeler nelere gebe,bunu zaman gösterecek...

Buarada merak edenleri de hemen aydınlatalım;Cihaz paketinde de oldukça şık duruyor,yani tam vitrinlik aksesuar kıvamında :)

Sevgiler....

dakamon

dakamon

Üye

Nihayetinde yepyeni bir cihaz ve aksesuar sahibi olmaktan ziyade,yaşadığımız süreç itibariyle yeniden tekrarlanması halinde,nsıl bir yol izleyeceğimizi ve kimlerle muhattab olmamız gerektiğini de öğrenmiş olduk.Bu anlamda da göstermiş olduğum sabır ve izlemiş olduğum yolda sergilediğim tavırdan ötürü kendime teşekkür ediyorum.

Çok büyük konuşmamakla birlikte muhtemelen cihazımız ve aksesuar Win10 final sürümü gelene kadar paketinde muhafaza edilecek.Devamında neler olacak ve gelişmeler nelere gebe,bunu zaman gösterecek...

Buarada merak edenleri de hemen aydınlatalım;Cihaz paketinde de oldukça şık duruyor,yani tam vitrinlik aksesuar kıvamında :)

Sevgiler....

Hayırlı olsun :) Aynı sıkıntıları yaşayanlara deneyimli bir yardımcı olursun umarım :)

• Beğen
Tepkiler: saylhamiosun

mzcoools

Üye
Onedrive a müzik ve uygulama yedeklemesi yapılıyor mu yapılıyorsa anlatabilecek biri var mı

zynpp-331

Üye
Iyi aksamlar arkadaşlar. Küçük bir sorunum var. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir arkadaşımla telefonları degistirdik. Elimde suan Lumia 630 var. Ama mevcut hesap olarak hep arkadasimin hesabıni istiyor. O hesabı nasıl değiştirebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim :-)

dakamon

dakamon

Üye
Iyi aksamlar arkadaşlar. Küçük bir sorunum var. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir arkadaşımla telefonları degistirdik. Elimde suan Lumia 630 var. Ama mevcut hesap olarak hep arkadasimin hesabıni istiyor. O hesabı nasıl değiştirebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim :-)
Sıfırlaman lazım cihazı ve en baştan girmen lazım microsoft hesabını

ArMaGeDdOn_87

Üye

Sevgiler....

Hocam hayırlı olsun :) benim 920 de serviste pazartesi 5 de verdim,ekran sarı gösteriyo,ön kamera da toz var ve cihaz 2-3 defa kilitlendi,bu sorunlardan dolayı verdim,senin telefonda ne sorun vardı ?

Üst Alt