İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Biz buna pirince giderken evdeki bulgurdan olmak diyoruz

Tepkiler: bozkirdangelen ve Esendağlı
arkadaşlar elimde Lumia 950 için böyle bir şeffaf kılıf var. Aldığımdan beri hiç kullanmadım, kenarda duruyor öyle. İsteyen olursa İstanbul Anadolu yakasında elden verebilirim.

eRdaL.

Üye
Mrb arkadaşlar L925 wp10 yuklemek istiyorum fakat yapamadım daha önce windows insider le yapılıyordu şimdi olmuyor yardımcı olurmusunuz

Murat Alper

Moderator
beni listeden çıkarabilirmisin lumia 620 ve lumia 920 kullanıyordum xiaomi mi max 2 aldım perşembe akşamı güzel telefon ama windows phone platformun'daki emektar lumia 920'mi arıyorum biraz lumia 920'deki ahize sorunu bu telefonda ilaç gibi geldi gerçekten'de bataryası'da çok iyi lumia 920 hala buruyor bende ama arada kullanacağım emektarı veda edemiyorum emektara bir türlü hala

Tepkiler: Biyturs_OnSr, suyunsesi ve Esendağlı
Konu aktifse yaz beni de

Lumia 950

Tepkiler: serinaga ve suyunsesi
arkadaşlar elimde Lumia 820 için sarı renkli orijinal Qi kablosuz şarj özellikli pil kapağı, DT-910 Qi Kablosuz şarj standı ve Lumia 950 için şeffaf İstanbul yazılı desenli silikon kılıf var. kapak ile kılıfı isteyen olursa ücretsiz veririm, boşta duruyorlar. kablosuz şarj standını da uygun bi fiyatta bırakırım. isteyen olursa resimlerini de atarım özelden. İst-Anadolu yakasından elden tercihimdir, kargoyla uğraşmaya değmez malum

Arkadaşlar ben de Lumia 950yi sattım elimde display dock var kutusu ve aparatlarıyla duruyor. İsteyene satabilirim.

Ben de veda ettim mecburiyetten. Yedek telefon olarak tutuyorum. Uygulamalar falan önemli değil de artık tahammül edilmez bir hal almıştı.

Tepkiler: rainman3545
Dün itibari ile 5 yıllık Windows Phone maceram bitti. En çok kullandığım uygulamalar tek tek gitti, en son İş Bankası uygulaması da Store dan çıkacağını duyurunca artık çok sıkıldım ve sisteme veda ettim.

Tepkiler: maydinmaydin, suyunsesi, rainman3545 ve 1 kişi daha
benzer bir durumu ben de yaşayacağım sanırım

Bende iki lumia cihazım için de(950 xl ve 620) satılık ilanı açtım, hadi hayırlısı artık...

serinaga

Üye
Bende iki adet L1520'nin birini satılığa çıkaracağım anlaşılan

skynet

Üye
Mağazada sıkıntımı var hir bir şey yüklenmiyor sürekli c101b000 ilgilenmeniz gerekiyor hatası alıyorum
--------------------
Sorun düzeldi.

Son düzenleme:
Lumia 950 kullanıp interloop ile FM radyoyu aktif edebilen var mı? ben beceremedim sanırım :/

930 da yok sanırım!

ZUK Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar Lumia 950xL almak isteyen varsa eğer uygun fiyata vereceğim

Tepkiler: suyunsesi ve BLasTeaR