Microsoft İletişim Nosu?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft İletişim Nosu?
4446787 i Aradım Oradanda Hizmet Veriyor Fakat 0850 390 27 77 Hattından Hizmet Vericez Dedi Aradım Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin 2 Kez 15 Dk Bekledim Dayanamadım Kapattım En Sonunda 32 Dk Bekledim Açtı Birisi Telefonu oda Yabancı Çıktı Türkçeyi Tam Konuşamıyordu Bu Ne Şaçmalık Abi? Başka No Yokmu Nereden Bağlanıyorduk Bunlara Bişey Anlamadım Gitti

rainman3545

rainman3545

Üye
En son ben aradığımda numara buydu: 02123755252 bi dene istersen.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Buradaki
Web sayfasının en altında
Bir Uzmanla Konuşun
Bir Uzmanla Sohbet Edin

Buttonları var, Hangisini tercih ederseniz o sayfa sizi yönlendiriyor.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
rainman3545

rainman3545

Üye
Cihaz değişimlerinde Microsoft ve boran danışmanlık devreden çıktı diye okumuştum forumda. Mayıs ayında cihaz değişimi olmuştu benim. O zaman aktifti o numara.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Yeni arızalananlar 'ye
anlaşma yapıldığı tarihten önce Teleservice'ye verilenler ise işlem sonuçlanıncaya kadar orada sonuçlandırılacak.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz değişimlerinde Microsoft ve boran danışmanlık devreden çıktı diye okumuştum forumda. Mayıs ayında cihaz değişimi olmuştu benim. O zaman aktifti o numara.
Bİlgim Yok Hayır Türk Değil Türk Olsa Derdimi Anlatıcamda Habire Lafı Geveliyo Ağzında Delirtecek Beni
Yeni arızalananlar 'ye
anlaşma yapıldığı tarihten önce Teleservice'ye verilenler ise işlem sonuçlanıncaya kadar orada sonuçlandırılacak.
Bu Paylaştığın Şeyi Anlayamadım Reklam Mı Ne?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
İyide Teleses Niye Aldı O Zaman Telefonu?
Microsoft'un tam olarak B2X şirketi ile anlaşma yaptığı günlerde bu olay gerçekleşti...
Bizim tanıdığın telefonu mecburen teleservice'ye gitti..
Neyse ki onarda ve verdiler.. Ama bu tam olarak 2 ay sürdü..

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft'un tam olarak B2X şirketi ile anlaşma yaptığı günlerde bu olay gerçekleşti...
Bizim tanıdığın telefonu mecburen teleservice'ye gitti..
Neyse ki onarda ve verdiler.. Ama bu tam olarak 2 ay sürdü..
Burada Yine Teleses Var Ama? Yani Verdiğim Yer Var

Üst Alt