Microsoft geçici olarak Windows Phone 7.8 güncellemelerini durdurdu

 • 8 Mart 2013
 • 483 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Yazılım devi Microsoft, akıllı telefon segmentinde Windows Phone adını verdiği işletim sistemi ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz Ekim ayı sonunda Windows Phone 8‘i yayınlayan Microsoft, daha önce piyasaya sunulan Windows Phone akıllı telefonlar için, Windows Phone 8în güncelleme olarak sunulmayacağını belirtmiş ve bu akıllı telefonlar için de Windows Phone 7.8 güncellemesini duyurmuştu.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Windows Phone 7.8 güncellemesini Nokia Lumia 800, Lumia 900 ve Lumia 610 gibi cihazlar için sunmaya çoktan başlayan Microsoft’dan güncellemenin yayınlanmasının durdurulduğu yönünde haberler geldi. Microsoft‘un tekrar güncellemeyi sunmak için çalışmalarını sürdürdüğü ancak, ne zaman tekrar yayınlanacağı konusunda bilgi verilmediği kaydedildi.

  Finlandiya kökenli Nokia‘dan gelen bilgiye göre Windows Phone 7.8 ile ilgili olarak küçük bir sorun olduğu, çok kısa sürede de tekrar güncellemenin yayınlanacağı belirtildi. Windows Phone 7.8 yenilenmiş ana sayfa ekranı ve boyutu değiştirilebilir canlı döşemelerle geliyor.

  Microsoft geçici olarak Windows Phone 7.8 güncellemelerini durdurdu
   


  Yazan: ANIL
 2. :tşk:
   
 3. ben arıza göremedim. Sadece 2 kere kulaklıkla müzik dinlerken telefob kilitlendi ve kendine gelmedi. Bende 10sn. güç tuşuna basılı tuttum reset attı 5sn sonra açıldı :D.
   
 4. Bendede Oldu O Donma Sorunu, 10 Sn Basili Tutuyorsun Kapatma Dugmesine Sonra Aciliyor Evet .. Ama Su Siralar Cok Donuyor :S
   
 5. guncellemenin durdurulma nedenini daha once de aciklamiştim. Live tile'larguncelleme hatasi veriyordu ve aşiri derecede şarj tuketiyordu.
   
 6. Sen Gel Bu Kadar Gec Yayinla .. Yayinladigin 2 Ozelliktede Sorun Ciksin .. Google Senden Daha Cok Kar Etsin Emi MicroSoft =]
   
  ali.cooper bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 12:20