Microsoft geçici olarak Windows Phone 7.8 güncellemelerini durdurdu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Yazılım devi Microsoft, akıllı telefon segmentinde Windows Phone adını verdiği işletim sistemi ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz Ekim ayı sonunda Windows Phone 8‘i yayınlayan Microsoft, daha önce piyasaya sunulan Windows Phone akıllı telefonlar için, Windows Phone 8în güncelleme olarak sunulmayacağını belirtmiş ve bu akıllı telefonlar için de Windows Phone 7.8 güncellemesini duyurmuştu.

Windows Phone 7.8 güncellemesini Nokia Lumia 800, Lumia 900 ve Lumia 610 gibi cihazlar için sunmaya çoktan başlayan Microsoft’dan güncellemenin yayınlanmasının durdurulduğu yönünde haberler geldi. Microsoft‘un tekrar güncellemeyi sunmak için çalışmalarını sürdürdüğü ancak, ne zaman tekrar yayınlanacağı konusunda bilgi verilmediği kaydedildi.

Finlandiya kökenli Nokia‘dan gelen bilgiye göre Windows Phone 7.8 ile ilgili olarak küçük bir sorun olduğu, çok kısa sürede de tekrar güncellemenin yayınlanacağı belirtildi. Windows Phone 7.8 yenilenmiş ana sayfa ekranı ve boyutu değiştirilebilir canlı döşemelerle geliyor.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:tşk:

ecel54

ecel54

Üye
ben arıza göremedim. Sadece 2 kere kulaklıkla müzik dinlerken telefob kilitlendi ve kendine gelmedi. Bende 10sn. güç tuşuna basılı tuttum reset attı 5sn sonra açıldı :D.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bendede Oldu O Donma Sorunu, 10 Sn Basili Tutuyorsun Kapatma Dugmesine Sonra Aciliyor Evet .. Ama Su Siralar Cok Donuyor :S

papakudioflu

papakudioflu

Admin
guncellemenin durdurulma nedenini daha once de aciklamiştim. Live tile'larguncelleme hatasi veriyordu ve aşiri derecede şarj tuketiyordu.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Sen Gel Bu Kadar Gec Yayinla .. Yayinladigin 2 Ozelliktede Sorun Ciksin .. Google Senden Daha Cok Kar Etsin Emi MicroSoft =]

• Beğen
Tepkiler: ali.cooper
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt