Microsoft EDGE WhatsApp WEB desteği neden sunmuyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft'un yeni internet tarayıcısı EDGE büyük bir merakla bekleniyordu ve nihai sürümü yayınlandı. Microsoft EDGE Whatsapp desteği sunup sunmadığı merak edilirken, hali hazırda bu desteği sunmadığını belirtmemizde fayda var.

Şu anlık WhatApp WEB uygulaması Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome ve Safari desteği sunarken, servisin kısa bir süre ardından Microsoft EDGE içinde destek sunmaya başlayacağı belirtiliyor. Whatsapp ve Microsoft cephesinden gerçekleştirilen henüz bir açıklama bulunmuyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt