Microsoft EDGE mağaza kullanıma sunuldu mu?


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft’un Internet Explorer yerine karşımıza çıkardığı Microsoft EDGE isimli internet tarayıcısında en çok merak edilen soru olarak karşımıza eklentilerin indirebildiği Mağaza adresi olarak çıkıyor. Microsoft EDGE Mağaza eklentileri nasıl ve nereden yükleniyor merak ediliyor.

Ancak Microsoft belirttiği gibi karşımıza direk olarak Microsoft EDGE eklenti desteğiyle çıkmadı. Bunun yerine Microsoft eklenti desteğini ilerleyen dönemlerde sunacağını ve geliştiriciler için eklenti geliştirme panelini açtığını duyurdu.

Yani hali hazırda eklenti desteği sunmayan Microsoft EDGE, kısa bir süre ardından bu desteği resmi olarak sunmaya başlayacak. Bu süre zarfı içerisinde ise eklenti desteği için geliştiriciler hazırladıkları eklentileri mağazalarına yüklemeye başlayacak.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt