Microsoft EDGE İnternet Downloader Manager eklentisi var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft EDGE tarayıcısı için en çok aratılan eklentilerden birisi olarak karşımıza İnternet Download Manager çıkıyor. Microsoft EDGE İnternet Download Manager eklentisi indirime sunuldu mu merak ediliyor? Peki ama tarayıcı da video direk indirilebiliyor mu?

Chrome ile Firefox gibi tarayıcıların en çok kullanılan eklentilerinden birisi olmayı başaran İnternet Download Manager Plus yani video download eklentisinin Microsoft EDGE için hazır olup olmadığı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Microsoft EDGE için henüz eklenti desteği sunmazken, ancak kısa bir süre içerisinde sunacağı bekleniyor.

Microsoft EDGE için hazırlık aşamasında olan eklentiler arasında İnternet Download Manager ve İnternet Download Manager Plus eklentilerinin de yer aldığını belirtelim.
 
  • Beğen
Tepkiler: H0lligan
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt