Microsoft, Chrome için Zaman Çizelgesi eklentisini yayınladı

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft tarafından Google Chrome internet tarayıcısı için Web Activities adını taşıyan Zaman Çizelgesi eklentisi yayınlandı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Zaman Çizelgesi eklentisi ile Windows 10 sistemli cihazlar arasında Google Chrome tarayıcı geçmişi senkronize bir şekilde çalışacak. Bu özellik ilk olarak Windows 10, iOS ve Android sistemler için Edge tarayıcısında bulunuyordu. Şimdi ise Microsoft daha popüler olan Chrome tarayıcısı için bu özelliği sundu. Eklentiyi aşağıdan Chrome tarayıcı için ücretsiz indirebilirsiniz. Eklentinin Firefox için de sunulması bekleniyor.

 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt