Microsoft EDGE AdBlock Plus eklentisi! ( Tarayıcı Reklam Engelleme )


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft EDGE tarayıcısı için en çok aratılan eklentilerden birisi olarak karşımıza AdBlock çıkıyor. Microsoft EDGE AdBlock eklentisi indirime sunuldu mu merak ediliyor? Peki ama tarayıcı da reklamlar engellenebiliyor mu?

Chrome ile Firefox gibi tarayıcıların en çok kullanılan eklentilerinden birisi olmayı başaran AdBlock Plus yani reklam engelleme eklentisinin Microsoft EDGE için hazır olup olmadığı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Microsoft EDGE için henüz eklenti desteği sunmazken, ancak kısa bir süre içerisinde sunacağı bekleniyor.

Microsoft EDGE için hazırlık aşamasında olan eklentiler arasında AdBlock ve AdBlock Plus eklentilerinin de yer aldığını belirtelim.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt