metin2 açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

123kml58

Üye
metin 2 açıldıktan sonra tekrar kapanıyor neden acaba

--------------- Ekleme ---------------

ARKADASLAR METİN 2 AÇIYORUM SONRA ANİDEN KAPANIP ŞU YAZI KARSIMA ÇIKIYOR:HACK_SHİELD_DETECT MEMORY_MODIFY...BU NE DEMEK...:bye2:

osen54

Üye
ya abıler emtın 2yı acıyom sonra ıd lla sıfreyi yazıyom esap ismi veya yazıyom ylanıs dıyo ama doru leptopumda yazıyom acılıyo acıl bişe diyin diyen lutfen bıse desın nolur bide ıd hasen54 şifre kubilay54 şfreyi dn soymayın ve değiştirmyin şifreyi

detame

Üye
metin2 yi açıyorum yüzde üst kutu 97,5 alttaki kutuda 98,8 de kalıo ilerlemio nedennnn

burakdogruer

burakdogruer

Üye
abiler benim oyun açılıyo sonra tam açılırken bad mı god mu ne yazıyo oyun açılmıyo pack filan yazı lo lütfen bilgilendirin:oke::aha:

abiler log yazıyo muş:heyo:

abiler log yazıyo muş:heyo:

sekinardi

sekinardi

Üye
metin 2 açıldıktan sonra tekrar kapanıyor neden acaba

ARKADASLAR METİN 2 AÇIYORUM SONRA ANİDEN KAPANIP ŞU YAZI KARSIMA ÇIKIYOR:HACK_SHİELD_DETECT MEMORY_MODIFY...BU NE DEMEK...:bye2:

windows kayıt defterıne eklememişsin!!!

metin2 yi açıyorum yüzde üst kutu 97,5 alttaki kutuda 98,8 de kalıo ilerlemio nedennnn

o an net kasıyodur beklesen dolacaktır

m2 açılmıo bndede sorun var.Bişi dicem şmdi karakter seçmeye girdi bi karakter seçtim tam oyuna girioo mor mu ne allta bişi doluo o dolunca oyun açılmıo hemen kapanıo anlamadım yardım edebilir msnz???:ağlarım:

m2 dosyasında erorlog varda ona nasıl gircem anlamadm kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:hmmm

bak errorlogla uğraşma karakterden oyuna girerken bendede atıyor bekle 1 gun bişey olmaz yarın girersin tmm mı ya da ch değiştir gir :oke:

Y4RDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU... :):)xD

burakdogruer

burakdogruer

Üye
evet benim kide öyle 98 filan oluyo sonra baya bekliyom açılıyor log yazıyo ne bu ya canımı sıktı
:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

bendede dolmuyor 98 filan oluyo ondan sonra log pack filan yazıyo lütfen yardım edin:sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa:

burakdogruer

burakdogruer

Üye
çççoooooooooooooooooooooooooook tşk ederim gidecekdi güzelim çar :aha: :aha: :aha: :aha: :aha: :aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha:

burakdogruer

burakdogruer

Üye
benim metin2 98 97 doluyo tıkanıp kalıyo küfür ettirecek bana şimdi:box:box:box:box:box:box:box:box

burakdogruer

burakdogruer

Üye
şimdide bin hatsı veriyo

burakdogruer

burakdogruer

Üye
!!!!!!!!!!! bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!
benim metin2 98 altdaki 97 oluyo gitmiyordu bekledim doldu oynunu başlat dedi LOG dedi tekrar yükledim yine log dedi sonra internet üzerinden pack buldum yini doldu bu seferde ((metin2.bin hatası)) diyor nasıl yapabilirim

birde metin 2 ye 2 3 hafta girmezsen metin 2 karekterin silinir mi ?

burakdogruer

burakdogruer

Üye
97 aldakide 95 oldu bekliyom öyle noolcak ya bu,u,
:bann: :bann: :bann: :bann : :bann: :bann: :bann: :bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann:

bilmiyosanız deyin

bakın artık

sorry Your sistem 3d grahick...... yazıyo lOg diyo bu ne:pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro:

sekinardi

sekinardi

Üye
oyunu yeniden kurma internetten indir....

timsahnet

Üye
ya metin2 yi açamıyorum yardımm.!

ReSimci9626

ReSimci9626

Üye
ya bnde torrent yüklendi nese işte açtm oyunu başlat dedim ????????????????????????? çıktı napmalıym

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Bu sorun herkes'de var arkadaşlar :) Metin2 yöneticilerinin haberleri var ve sorunu gidermek için bu konu üstünde çalışıyorlar :)

ahmet ça

Üye
arkadaşlar benim sorunum :oyunu açıyorum ve her taraf siyah,mavi ve bnzeri şeyler var yardım edin oyun donuyor oyun donunca bilgisayar otamatik kapanıyor yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ulascem35

Üye
arkadaşlar bendede oluyodu ama biligisayarınız xp se sp3 (Service pack 3) bunu indirmeniz için sp2 nin olması lazım sp1,sp2,sp3 ü indirmek içinde otomatik güncellemelere açmanız laım ve masaüstündeki sağ alt köşedeki seçeneklerde sarı bir kalkan görürseniz tıklayın ve hızlı yükleme yapın

emre mert s.

Üye
arkadaşlar bende oyun açılıyor ama direk server seçmeden giriş tarafına geçiyor ve kullanıcı adı yanlış dior sonra geri dönüp server seçiyorum ileri gittiğimde ise sadece ekrandaki klavye görünüyor ıd yada şifre yeri açılmıyor

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Ekran kartınızın adı ne ise onun driverini internetten indirin kurun.

Üst Alt