metin2 açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

xxxooo

xxxooo

Üye
    Konu Sahibi
metin2 açılmıyor
arkadaşlar metin2 oyunumun patchleri yükleniyor oyunu başlat diyorum siyah ekran geliyo oyun kapanıyo bilen arkadaşların yardımınnı bekliyorum

SlashGun

SlashGun

Üye
Oyunla ilgilenen varmı kardeş burda ?

xxxooo

xxxooo

Üye
    Konu Sahibi
Yok galiba

asedme

asedme

Üye
driver at ekran kartı

kralsony

kralsony

Üye
Bendede aynısı oluyor ama bilgisayara reset at bende oldu +repppp:oke:

sekinardi

sekinardi

Üye
bak metınden dosyayı bul confıge gır (fog=mid yap) (tnl=auto yap) (shadow=none yap) bir zamanlar bendede olmustu bunları dene olmassa arkadaslarından yardım al

m1sK1n(BanneD)

m1sK1n(BanneD)

Üye
bu cok sıkca karsıLasıLan bi sorun...cözm metin2 nin klasörünü acın orda bi erorr log olcak onu silin we civcivden oyuna girin :)

Breakinq

Üye
blki ekran kartından dolayıdır

bicer70

bicer70

Üye
birde metin 2 torrent diye birşey çıkıyor o ne acaba

--------------- Ekleme ---------------

Bilen varsa ilgilensin bende metin 2 torrent çıkıyor o ne bilen ilgilensin

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Torrent bir yama biraz bekleyince yüklenir ve oyuna girebilirsiniz:oke:

vuslat5807

Üye
işte o metin2 torrent açıLmıo nedenn??

18samet18

Üye
ya bende açıyorum oyunu kuruyo oyunabaşladiyorum metin2toorren geliyo doluyo yerilimi bulunamadı diyor

--------------- Ekleme ---------------

ya bialahın kuluyokmu yardım edecek

f-16

f-16

Üye
pc sin belki virus kapmıstır benım pc de vurıs kapınca metin2 de klavye calışmıyooo

94mami35

Üye
metin2 ye tıklıyom 2 kere ardı ardına açılmıyor ya cvp plzz

goldenheros

goldenheros

Üye
KARDESİM OYUNU KALDIR BU SİTEDEN İNDİR TEKRAR DENE BU DEFADA OLMAZSA EKRAN KARTIN KALDIRMIYODUR. İYİ OYUNLAR

Unique_EaqLe

Unique_EaqLe

Üye
metin2 yi kaldırıp yeniden kurmayı dene

brk1996

Üye
eeD toRent qeLiooR DoLuuYorr DooLuYorr soNRaa cereateprocess failder with error 3: sisTem ßelirtilen yolu bulamıyor dioor .d ßiLen VarSaa msn aDresiMii WeriOrumm [email protected] ekLesin söyLesin qqHeyinn Sevap işLerr

sekinardi

sekinardi

Üye
arkadaslar metini C:\Program Files\Metin2_Turkey buradan acın tabi bunu bilgisayarınızdan yapın sonra civ civden acın anti as acılıbılır başka açılmaz

mikoabi

Üye
ya bende metin2 gelıyo totrntr gelıo arkadaşın dedıgı gibi createprocessfailedwitheror3 diyo ne olur yarım edınde oynaım su oyunu...

NopruendoMejar

NopruendoMejar

Üye
hala hile kullanılmıyo mu??

Üst Alt