Haber Merhaba arkadaşlar telefonu şarja katıyorum dolacağı yerde azalıyor yardım

Sponsorlu Bağlantılar

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar telefonu şarja katıyorum dolacağı yerde azalıyor yardım
Merhaba arkadaşlar benim tel ace 4 alalı 2 ay filan oldu bu iki gündür tel şarjda takılıyken internete giriyorum ama şarj dolacağı yerde azalıyor sorun şarj soketinde şarj alatinde filan değil sorun ne olabilir yardımcı olun.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Orjinal Şarj Aletimi?

Hasand.

Hasand.

Üye
şarj aletinde sorun olabilır usb şarj etme prizden şarj et daha cabuk dolar

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
şarj aletinde sorun olabilır usb şarj etme prizden şarj et daha cabuk dolar
prizden şarj ediyorum zaten ama şarj aleti usb girişli çıkıp takılandan ama şarj aletinde sorun olduğunu sanmıyorum 2 aydır böyle şarj ediyorum bu iki gündür böyle bide şarj aletinde sorun yok kesin çünkü şarj aletiyle başka bir cihazı şarj ettim gayet iyi çalışıyor.
ama şarj aletinde sorun olduğunu sanmıyorum 2 aydır böyle şarj ediyorum bu iki gündür böyle bide şarj aletinde sorun yok kesin çünkü şarj aletiyle başka bir cihazı şarj ettim gayet iyi çalışıyor.

Hasand.

Hasand.

Üye
sorun şarj soketınde

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Usb kablosunu değiştirirsen sorun çözülebilir. Genelde sorun kabloda oluyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kabloları Dene Orjinal Şarj Aleti Değilse Telefonun Kendisinin Yani yapar Normaldır.Eğer Yine Düzelmezse Yazılım At Olmazsa

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
Kabloları Dene Orjinal Şarj Aleti Değilse Telefonun Kendisinin Yani yapar Normaldır.Eğer Yine Düzelmezse Yazılım At Olmazsa
kardeş tel yeni olduğu için Türkçe yazılımı bulunmuyor şuan fazla yok birde acaba format atıpmı denesem acaba.