Menü Geçişlerindeki ve Bazı Programlarda Kasmaları Büyük Ölçüde Azaltmak.

Sponsorlu Bağlantılar

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
fark bariz şekilde hızlandı,cihaz güncellesi buna neden olmuş olabilir diye düşündüm ama eskiden 15 dk da kurdugum asphalt 6 yı 2dk da kurdu, ve takılmadan açtı tüm güncelleme yapacak arkadaşlara tavsiye ederim
İşe yaradığına sevindim :oke:

theruhix

Üye
Hocam benm uygulamalr hep tel hafzasnda hafza kartnı mı bçmlndryoz yoksa telfnun 8 gb olan hafzasnmı?

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Hocam benm uygulamalr hep tel hafzasnda hafza kartnı mı bçmlndryoz yoksa telfnun 8 gb olan hafzasnmı?
Hafıza kartını biçimlendiriyoruz. İşimiz tamamen çıkarılabilir hafıza kartında.

- - - Eklendi - - -

Ha bu arada. Uygulamaları çıkartılan hafıza kartına yükleyipte telefonu yavaşlayanlar için bu yöntem. Siz dahilide kullanıyorsanız yapacak bişey yok. Ama isterseniz dahiliyide bi deneyin bu şekilde aynı yöntemle :)

rosedaled3

rosedaled3

Üye
Teşekkürler denicem :)

buraq61

Üye
yedeklenmiş içerik yok :( nerde hata yaptım la ben şimdi. önce vardı biçimlendirdikten sonra kayboldu :( napcaz şimdi aa

theruhix

Üye
hocam ayırma boyutunda sadece varsayılan yazıyor başka bişy yok nasıl olacak??

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
TrBelle

TrBelle

Üye
603 de denendi:sonuç basarılı

furi

Üye
bulunsun

power_24

Üye
ayırma hızı en dusuk 512 ve daha yuksek rakamı var 64 yokkki hangısını secicez..

BaySerkan

BaySerkan

Üye
Bende 32 Gb Class 10 kart var bu işlemi yapayım dedim baktım ayırma birimi boyutu 8 kb gözüküyor 32 kb yapıp biçimlendirdim bakalım ne olacak.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Bende 32 Gb Class 10 kart var bu işlemi yapayım dedim baktım ayırma birimi boyutu 8 kb gözüküyor 32 kb yapıp biçimlendirdim bakalım ne olacak.
Zaten class 10 kart. Bi değişiklik olmaz :oke:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
hortlattım ama :Dben daha yeni deniyeceğim bide cfw yükliycem hızdan uçar heralde :D

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Teşekkürler paylaşım güzel..

sanal hacker

sanal hacker

Üye
dostum fat 32 seçtiğimde ayırma birimi 64 yok fat 32 yok ama fat da var

manolyam63

manolyam63

Üye
bende o kadar etkı etmıyor