Meego 1.2.80 3 mayıs itibariyle yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hsngul44

hsngul44

Üye
teşekkür ederim oldu sagolun

mustimik

mustimik

Üye
    Konu Sahibi
acilen yardım istiyorum arkadaslar

benim bi clas2 8gb hafiza kartım var bide 32gb 6clas hafıza kartım var ikisinede yükledim

ama hafıza kartlarım 3 gb ta düştü formatlıyorum yine 3 gb oluyor lütfen yardım acilllllllllllllllllllllllllllllll

Cıhaz hafızasına mı kurudn meego yu?
ee hızlı calısıyo mu yoksa orada da takılıyo mu?

saruman_me

saruman_me

Üye
bende clas 6 hafıza kartına kurdum yine çok yavaş ve bi çok eksiği var eyer 25 inde de böle olucaksa valla ben güncellemem:)

hsngul44

hsngul44

Üye
kurdum yavaştı hafıza kartına kurmuştum ama ben çok begendim gerçeği söylemek gerekirse fazla denetleyemedim hafıza kartına format atmam gerektirdi o yüzden yarıda kaldım

keops_crush

Üye
arkadaşlar daha önce ki 1.1. gibi kurmama rağmen yükleyemedim bu konu hakkında bir kaç kafama takılan soru var yardımcı olursanız . karta 1.2.80 versiyonun imagını pcde atmama rağmen kurulumu yapamayınca pcde tekrar kontrol ettim bu sefer pc de kartı takınca kartı biçimlendirin diyor telefonda ise kartın formatını desteklemediğini söylüyor bunun için ne yapmam lazım ??? bu durum normal mi acaba ? karta image dosyasını kurmadan önce hem pcde hem telde kartın içini görebiliyorum birde kartın biçimi sanırım fat 32 pek anlamam ama !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt