Mediatek USB VCOM PORT sorunu yardım lazım :/

Sponsorlu Bağlantılar

5Mc_Must6

5Mc_Must6

Üye
    Konu Sahibi
telefon s8+ replika ve özellikleri şu

driverlar filan kurulu
telefon kapalıyken pc ye taktıgımda unknown device olarak goruluyor
ama ben ses kısma ve power tusuna bastıgımda 1-2 saniyeliğine mediatek port u gelip geri gidiyor
rom atabilmem için bu portun geri gitmemesı lazım
ne yapmalıyım
dakika 0:05 ilk takış anı
dakika 0:31 ses kısma ve power butonuna basma anım

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
sorunu hallettim başka bir sorun başladı
artık takar takmaz vcom usb olarak goruyor ama 2 saniyede bir baglantıyı kurup koparıyor
sanki bir usb diski 2 saniyede bir habire tak çıkar yapar gibi baglanıp geri kopuyor baglantı
ve telefon artık hiç açılmıyor flashtool ile %15de kaldı yükleme artık açılmıyor :((

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Replika almayın aldırmayına bir örnek daha olmuş geçmiş olsun. Benden dosthane bir tavsiye kendi sağlığını azıcık düşünüyorsan o telefonu elden çılarıp kötüde olsa orjinal bir telefon al

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt