Meb'in dağıttığı E–Tab 4

Sponsorlu Bağlantılar

m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
Meb'in dağıttığı E–Tab 4
Resim:

Merhaba arkadaşlar milli Eğitim bakanlığı'nın dağıttı general Mobile e-tab 4 hakkında bir şey soracaktım. Tabletlere apk ile uygulama yükleyebiliyoruz. Fakat geçen gün yüklediğim uygulamalar silinmişti. Çoğu uygulamada internet erişimi kapatılmış mesela youtube uygulaması kullanılmıyor. Fakat dün bir videoda dnset uygulamasıyla bunun giderildiğini gördüm fakat uygulamayı indirip girmeye çalıştığımızda resimdeki simge oluyor ve uygulama yüklü değil hatası veriyor. En azından Wifi şifresini öğrenelim dedik fakar Data dosyasının içindeki dosyalarda gözükmüyor baya kısıtlamışlar tableti. Bunun çözümünü bulan varsa yardım edebilir mi?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bu uygulama büyük bir hata boşa para kaybı ders çalışılsın diye verilen tablet değişik amaçlar için kullanılmak isteniyor.Keşke e-book tarzı bir şey dağıtılsaydı...

• Beğen
Tepkiler: kfahaa ve tugsahh32
m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
evet öyle fakat almışken bütün özElliklerini kullanmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: tugsahh32

furkey

Üye
Hayır efendim sen derste oyun oynayasın Video izleyesin diye verilmedi o tablet. Keşke baştan verilmeseydi...

kfahaa

kfahaa

Üye
Resim:

Merhaba arkadaşlar milli Eğitim bakanlığı'nın dağıttı general Mobile e-tab 4 hakkında bir şey soracaktım. Tabletlere apk ile uygulama yükleyebiliyoruz. Fakat geçen gün yüklediğim uygulamalar silinmişti. Çoğu uygulamada internet erişimi kapatılmış mesela youtube uygulaması kullanılmıyor. Fakat dün bir videoda dnset uygulamasıyla bunun giderildiğini gördüm fakat uygulamayı indirip girmeye çalıştığımızda resimdeki simge oluyor ve uygulama yüklü değil hatası veriyor. En azından Wifi şifresini öğrenelim dedik fakar Data dosyasının içindeki dosyalarda gözükmüyor baya kısıtlamışlar tableti. Bunun çözümünü bulan varsa yardım edebilir mi?
tablete o tür programlar yükleyemezsin yüklediğin gibi silinir adamlar önlemini almışlar geçen yılki gibi değil

atach1818

Üye
valla silinmiyor arkadaşlar gözümle gordum arkadaşım yuklemıs sılınmıyorda oyunlar

ertugrulphite12399

Üye
Googleplay açık basit bir VPN programıyla normal bir tabletin girebildiği tüm herşeye görebiliyorum araştır biraz

stencil

Üye
Benim kardesimede vermisler gittim psiphon yukledim tas gibi calisiyor

Üst Alt