MBR Software Eight v3.01(0) S^3 Anna Bell UNSigned Türkçe Metyuu

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
bu uygulama acıkken Quicksnaps resim cekmiyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

RedMaker

RedMaker

Üye
ben shakelock uygulamasini calistiramiyorum o kdr

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Keşke karolara yazı yazılabilseydi başlık olarak uygulamalar, oyunlar araclar gibi başlıklar yazıp daha düzenli olurdu :)

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
evet olabilirdi. artık bu vakten sonra neler değişir bilinmez

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
RedMaker

RedMaker

Üye
Keşke karolara yazı yazılabilseydi başlık olarak uygulamalar, oyunlar araclar gibi başlıklar yazıp daha düzenli olurdu :)
güzel fikir ya adamlar yaparlarsa? daha güzel olur dostum camonnnn!!!!!1!!!!11!!1!!!

RedMaker

RedMaker

Üye
ok! :maxicep:

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Teşekkürler Metin abi. Bir de hani sen Türkçe dil yükleyebiliyorsun ya, The Settlers HD oyununu da türkçeleştirebilir misin acaba?

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeşim oyuna bir bakarım ama oyunlarda dil dosyası exe ye gömülü oluyor yada daha değişik bir dosya şeklinde oluyor. bunun için programcılık bilmek lazım

achambo

achambo

Üye
telefona uygulama kurmuyodum daha çok kullanmadığımdan ama gelişmeleri görünce kurasım geldi teşekkürler:tebessüm:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
telefona uygulama kurmuyodum daha çok kullanmadığımdan ama gelişmeleri görünce kurasım geldi teşekkürler:tebessüm:
:) Rica ederim. Bu aralar son demleri olduğundan hareketli uygulama piyasası :)

• Beğen
Tepkiler: achambo
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Arkadaşlar bu tema ile Eight programını bütünleştirebilirsiniz. Yani bu temayı telefona yükleyin, ardından da Eight programını yükleyin ve telefonunuzda bulunan uygulamaların fayans rengini simge rengi ile birleştirin. (Örneğin Whatsapp, yeşil simgelidir. Ana menüye ekleyip üzerine basılı tutup, ayarlar simgesine bastıktan sonra rengi yeşil olarak ayarlayın). Bu da Pureview 8 Aqua teması: https://www.maxicep.com/forum/attachments/pureview8_aqua_595996-sisx.146742/

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
Arkadaşlar bu tema ile Eight programını bütünleştirebilirsiniz. Yani bu temayı telefona yükleyin, ardından da Eight programını yükleyin ve telefonunuzda bulunan uygulamaların fayans rengini simge rengi ile birleştirin. (Örneğin Whatsapp, yeşil simgelidir. Ana menüye ekleyip üzerine basılı tutup, ayarlar simgesine bastıktan sonra rengi yeşil olarak ayarlayın). Bu da Pureview 8 Aqua teması: https://www.maxicep.com/forum/attachments/pureview8_aqua_595996-sisx.146742/
ne alaka uygulama kendinden değiştirme yapıyor zaten. Ben başka türlü zannedip sildim m... Gibi uğraş dur şimdi ayarlama ile

Eduardo58

Eduardo58

Üye
ne alaka uygulama kendinden değiştirme yapıyor zaten. Ben başka türlü zannedip sildim m... Gibi uğraş dur şimdi ayarlama ile

Kardeş doğru söylüyorsun program kendisi ayarlıyor ama benim dediğim tema ile... Bir dakika bekle resim yükleyeyim.

[/URL]

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
Kardeş doğru söylüyorsun program kendisi ayarlıyor ama benim dediğim tema ile... Bir dakika bekle resim yükleyeyim.

[/URL]
bende olmadı ama, önce tema sonra uygulama kurdum karo ayarlarında sadece renk değişiyor

Eduardo58

Eduardo58

Üye
bende olmadı ama, önce tema sonra uygulama kurdum karo ayarlarında sadece renk değişiyor

Kardeş tam olarak anlamadım da bak şimdi aynen şöyle yap sen: https://www.maxicep.com/forum/attachments/pureview8_aqua_595996-sisx.146742/ linkteki temayı indir, sonra telefonunda Eight programı varsa kaldır ve restart yap. Sonra temayı yükle, daha sonra Eight uygulamasını yükle. Yine olmazsa bilemem artık kullanıcı hatası. :cool :) :D (Linkte verdiğim tema ile yap bunu.)

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
olmadı

RedMaker

RedMaker

Üye
uygulama açık iken telefohu bıraktım ekran kilitlenince telefon kapandı neden oluyor acaba?

NexsZz

NexsZz

Üye
Hata veriyor sertifika hatası :agla2:

Üst Alt