MBR Software Eight v3.3[0] Belle Unsigned Türkçe Metyuu [Update 09/04/2014]

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
MBR Software Eight v3.3[0] Belle Unsigned Türkçe Metyuu [Update 09/04/2014]

Symbian telefonunuzda WP8 Metro Arayüz deneyimi hissedin!

Gerçek işlevleri:

-yeniden boyutlanan fayanslar
-Serbestçe fayans düzenini ayarlamak
-21 kiremit rengi
-Istediğiniz kadar fayans eklemek ve kaldırmak
-OpenVG tarafından sıvı Arayüz animasyonlar
-Telefonun Menü tuşu ile entegrasyon
-Otomatik başlat
-İletişim ve galeri fotoğrafları
-Takvim olayları
-Alarm ile Büyük saat gösterimi

Yenilik v3.3
- Tahmini 3 günlük hava karosunu çevirme
- Birden fazla takvim etkinlikleri

Not: Uygulamada yardım ve görüntüler için asigsasi (İsa) arkadaşa teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: azattt, blmadmemre, akaya_can ve 8 diğerleri

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
:tşk:

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum emeğine ellerine sağlık :oke:

achambo

achambo

Üye
teşekkürler:tebessüm:

@Safak

@Safak

Üye
:tşk:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Teşekkürler :tebessüm:

Darqos

Darqos

Üye
Abi bunun yapımcısı müzik çalar mesajlar vb şeyleride wp gibi yapsa memnun kalıcaz Teşekkürler

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: ELİNE SAĞLIK

Darqos

Darqos

Üye
Rica ederim
Yapımcı uygulamayı geliştirmeye devam ediyor belki oda olur :)
Aynen onuda yapar yakında ,yaz tatili gelince kuzenlerime Benim lumia tekwfonum var diye hava atarım hı hı hı

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:)

mus03

Üye
ya Kardesim ben Bu programdaki hava durumu ayarları yaparken çıkan qwerty klavyeyi telefonumun standart klavyesi yapmak istiyorum bana bi yardımcı olur musun :)

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
abi bende bu uygulamanın önceki sürümleri vardı kullanıyordum.şimdi yükledikten sonra açıyorum.uygulamalar yükleniyo diyo.sonra yükleme ekranı bittikten sonra tam açılacakken 5 sn kadar bi siyah ekran geliyo uygulama kapanıyor.karolar gelmiyor

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
abi bende bu uygulamanın önceki sürümleri vardı kullanıyordum.şimdi yükledikten sonra açıyorum.uygulamalar yükleniyo diyo.sonra yükleme ekranı bittikten sonra tam açılacakken 5 sn kadar bi siyah ekran geliyo uygulama kapanıyor.karolar gelmiyor
v3.0.0 önceki sürümü kur sonra bunu kur. Yada telde kuruluyu sil yeniden kur

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
bu sürümün ingilizce versiyonunu denedinmi ondada yapıyormu

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
bu sürümün ingilizce versiyonunu denedinmi ondada yapıyormu
Evet.önce ingilizce olanını kurdum denedim çalışmadı.sonra türkçe olanını denedim o da çalışmadı.eski
sürümü vardı.onun üzerine kurdum önce.sonra kaldırdım öyle kurdum yine olmadı.joslog mod ile Alakası olabilir mi

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
önceki sürümdede bu olay asigsasi arkadaştada olmuştu ya bir uygulamayla çakışıyor yada eski sürümün bir parçası sistemde kalmış olabilir. uygulamayı kurduğun sürücüde sys/bin/Eight_0x10016DAF.dll ile resurce/A001DAF.dat dosyaları kalmışsa sil dene

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
sis editör ile açtım baktım nereye ne atıyor diye.hepsini tek tek xplore ile sildim söylediğin dosyalar dahil.sonra Tekrar kurdum yine olmadı.çok fazla uygulama var şu anda kurulu.büyük ihtimal biriyle çakışıyor senin de dediğin gibi.sw reset yapacam zaten.3 ay oldu format atmayalı.müzikçalarda da hata var.diskte yer yok diyo müzikleri yenilemiyo.halbuki bi dünya boş yer var.neyse.yardım için :tşk: Siz de olmasanız symbian ile ilgilenen kalmadı valla

Üst Alt