Mbr Software Eight V2.01(0) S^3 Anna Belle Unsigned Türkçe Metyuu

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Mbr Software Eight V2.01(0) S^3 Anna Belle Unsigned Türkçe Metyuu

Symbian telefonunuzda WP8 Metro Arayüz deneyimi hissedin!

Gerçek işlevleri:

-yeniden boyutlanan fayanslar
-Serbestçe fayans düzenini ayarlamak
-21 kiremit rengi
-Istediğiniz kadar fayans eklemek ve kaldırmak
-OpenVG tarafından sıvı Arayüz animasyonlar
-Telefonun Menü tuşu ile entegrasyon
-Otomatik başlat
-İletişim ve galeri fotoğrafları
-Takvim olayları
-Alarm ile Büyük saat gösterimi

yenilik
Yeni fayans: batarya ve profil. Analog saat. Kısayol listesinden yüklü uygulamaları gizlemek. ve uygulamaların durum Menüsü

Not: arkadaşlar bu uygulamayı çevirdim. Fakat uygulama dili exe de olduğundan türkçe dil desteklemediğinden türkçe karekterlerini eklemedim. İşinize yarar mı bilmiyorum. Yardım bölümü uzun olduğundan ve türkçe dil desteği olmadığından yardımı çevirmedim.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bagus, fatihtekke1, SAAMEET258 ve 22 diğerleri

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
digerlerinde baslangıca attıgımız kısayolllar teli kapa ac yapınca resetliyor eski haline dönüyodu bunda düzelme oldu mu?

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Ana ekrana eklediğimiz uygulama karo kısayollarımı, eğer buysa ben açıp kapattım eskisi gibi geldi. sıfırlanma yok

arslanla

arslanla

Üye
teşekkürler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

asigsasi

asigsasi

Üye
emeğine sağlık dostum :)

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica: dostum

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: dostum klavyene sağlık :)

muzo27

muzo27

Üye
teşekkürler

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
bu uygulamayı yükledim ama bi sorunum var.Resimlerin olduğu karo'da uygulamanın kendi resimleri var.onları beğenmedim.DCIM klasörünü göster dediğimde ise bütün fotolarımı gösteriyo orda.uygulama o kendi resimlerini nereye atıyo.onları değiştirerek özelleştiremezmiyim.yolunu bulamadım resimlerin.uygulama e'de yüklü

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
bu uygulamayı yükledim ama bi sorunum var.Resimlerin olduğu karo'da uygulamanın kendi resimleri var.onları beğenmedim.DCIM klasörünü göster dediğimde ise bütün fotolarımı gösteriyo orda.uygulama o kendi resimlerini nereye atıyo.onları değiştirerek özelleştiremezmiyim.yolunu bulamadım resimlerin.uygulama e'de yüklü
sis editörle parçalabu uygulamayı çok seviyorum ama bende yine resetledi

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn_01
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye

bütün versiyonları aynı.bi süre sonra resetliyor.bu da stabil çalışmadığının kanıtı ama nedenini bende bilmiyorum.sis editörle uğraşacak kadar zamanım yok.olsa yapacam zaten.tşk

bide bu sis editörün nasıl çalıştığına dair bi anlatım bulamadım doğru düzgün.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
bütün versiyonları aynı.bi süre sonra resetliyor.bu da stabil çalışmadığının kanıtı ama nedenini bende bilmiyorum.sis editörle uğraşacak kadar zamanım yok.olsa yapacam zaten.tşk

ben baktım dosya yoluna :) bulamadım sanırım dat içine gömülü

yaren_dede

yaren_dede

Üye

Sis editor ile ufak islemler yapilabilir.
Yani bu isle ugrasscaksan siscontent kullanabilirsin. Kullanimida basit uygulamanin ustune gel ve ac bu kadar gerisi sana kalmis

Üst Alt