Yeni Avkon2 Modu (aknIcon.dll) Refresh ve FP1 için MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asrabi

asrabi

Üye
Teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

MoLeCK

Üye
bunu cwfye gmme şansımız var mı hocam

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
var tabi

- - - Eklendi - - -

var tabi ama c resource apps içine gidecek şekilde mifleri de koymam gerek Z de değil C de mif arar

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
nmodu uyguladm vidgetlar şeffa ama menude bazı simgeler kayboldumy nokıa, nokıa senk , dlna, bul, zip, internet radyosu, rom patch, ve gerisayım .. nerde hata yaptm acaba nasıl düzeltebilirim ..

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nmodu uyguladm vidgetlar şeffa ama menude bazı simgeler kayboldumy nokıa, nokıa senk , dlna, bul, zip, internet radyosu, rom patch, ve gerisayım .. nerde hata yaptm acaba nasıl düzeltebilirim ..

pm attım sana neyse burdan da yazayım

Eksik mifler için z resource apps içinden xplore ile tüm mifleri ve mbm dosyalarını c resource apps içine kopyala eksik olanlar tamamlanır ok

akifd

akifd

Üye
maximoddaki ile aynımı bu yoksa daha gelismis bir mod

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aynısı bu maximodun 3 te bir özelliği olan mif değiştirme kısmı aynı şey maximod ta artı efekt ve mod yükleme özelliği var tabi isteyen miflerini elle de atabilir illa maximod şart değil o yüzden bunu da paylaştım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ok bellecilerde kullanır tabi belle ci kaldıysa ortalarda

akifd

akifd

Üye
kulaklık ses artırma modunu senin cihazda yaptınmı usta yaptıysan okuyorsa bende yapayım fp1'de teşekkur

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kulaklık için yapmadim hoparlör için yaptım

tempestshine

tempestshine

Üye
Konuyu hortlatmak istemem ama.Senin sayende refresh de avkon yaptım.eline ayağına sağlık abim :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
refresh için yazan link "belle" içinde geçerli Ayrıca hortlatacak birşey yok zaten konunun üste çıkmasında bir sorun yok faydalı bir konu

• Beğen
Tepkiler: tempestshine
tempestshine

tempestshine

Üye
Ya abi bu konu harbiden çok iyi.Dün refresh yükledim.bir türlü avkon yapamadım.kısmet bir konuda link vermiş Levent abi oradan buldum

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ya abi bu konu harbiden çok iyi.Dün refresh yükledim.bir türlü avkon yapamadım.kısmet bir konuda link vermiş Levent abi oradan buldum

benim konudada bu linkleri kullandım oradanda yapabilirdin ama c için benim konuda yok onuda ekleyim Bari :)

tempestshine

tempestshine

Üye
Valla avkon yapamıyorum telaşından mod bölümüne bakmadan google'a sordum :D

koray777

koray777

Üye
Bunu cfwye nasıl gömeriz. Şimdiden teşekkürler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...