Maximum 500 liraya android

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
bence 525 al keyfine bak.

fk555897

fk555897

Üye
Nokia X veya Nokia Lumia 520 öneririm. Nokia X'in kullanıcıları forumda var onlardan bilgi alabilirsin. Lumia 520'de kaliteli bir telefon zaten Windows Phone 8 işletim sistemi de yeğenin için iyi olur.

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar değerli yorumlar için teşekkürler..başlıkta android diye belirtmiştim WPye girmeye gerek yoktu aslında :) bugün ikinci el garantisi kutusu olan bi Galaxy Nexus aldım..bende kullanmıştım bu telefonu onun yaşında biri için gayet ideal diye düşündüm :)

Invoke

Invoke

Üye
İyi yapmışsın.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
arkadaşlar değerli yorumlar için teşekkürler..başlıkta android diye belirtmiştim WPye girmeye gerek yoktu aslında :) bugün ikinci el garantisi kutusu olan bi Galaxy Nexus aldım..bende kullanmıştım bu telefonu onun yaşında biri için gayet ideal diye düşündüm :)

Hayırlı olsun nexus 4 mü yoksa samsung galaxy nexus mu

Invoke

Invoke

Üye
Galaxy Nexus.

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: KinG CrazY ve avast
0MG90

0MG90

Üye
Kullandın mı da ısınamadın dede :D Kullanan bırakamıyor bir daha.
Ben kulandığım an bıraktım :D

Android ezilmiş ama burada Moto G bile 630 lirayken (indirimli) orta seviyeli cihazları bile çok ucuza beklemeyin.

• Beğen
Tepkiler: avast

ysnkytp

Üye
Kardeş 450-500 e en iyisi (htc desire x) ama 600-650 ye çıkarım dersen (lg optimus l7 2)al yani ben araştırdım fiyatlarına göre en iyisi bunlar sen güven bana

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
bugün pederin moto g de geldi bende yaklaşık 20 uygulama var pederin telefon boş arasında çok abartılacak bir fark yok telefon çok güzel kışın anneme de moto g alacağım :D

Invoke

Invoke

Üye
Pederin moto g ye güncelleme gelince ne diyeceksin bakalım :p

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
0MG90

0MG90

Üye
bugün pederin moto g de geldi bende yaklaşık 20 uygulama var pederin telefon boş arasında çok abartılacak bir fark yok telefon çok güzel kışın anneme de moto g alacağım :D
Ailece Moto G :D Güncelleme günü yapın beraber telefonlarınızı güncelleyin :D
Bende bunu alıp bu işkenceden kurtulmak istiyorum valla :D

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY ve GuiTaRisT111
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt