Maximum 500 liraya android

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KayraBey

KayraBey

Üye
:ah

500 liraya alınan Android ile Windows Phone'un performanslarını karşılaştırın isterseniz. Ya da karşılaştırmayın. Android rezil olur zaten. Şu bir gerçek ki bu fiyata Android filan alınmaz.
Bana 500 liraya alınabilecek ve Lumia 520 kadar akıcı olan bir telefon söyler misin acaba?
500 liraya 1ghz çift çekirdekli android telefon söylermisin bana ?
Sakin olun gençler. Ne bu artizlik akşam akşam?... Konu başlığına istinaden yazdım ben o cümleyi. Adam android demiş arkadaş lumia bilmem ne demiş. Sitemim bunadır. Yedirmeyin işlemcisini ramını romunu bana :D

• Beğen
Tepkiler: Criver

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Sakin olun gençler. Ne bu artizlik akşam akşam?... Konu başlığına istinaden yazdım ben o cümleyi. Adam android demiş arkadaş lumia bilmem ne demiş. Sitemim bunadır. Yedirmeyin işlemcisini ramını romunu bana :D

Ne artizliği dede :D Ben ciddi sormuştum onu. Hem sen lumiayı adamdan saymıyor musun :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Wp ye ısınamadım o kadar :D

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
Invoke

Invoke

Üye
525 al. Androidi salla. :D

Ama vazgeçtim ya. Şimdi çocuk sonuçta oyun yüklemek isteyecek. Apk falan kolay olabilir. Beleşçi gençlik. Ama 500 liraya iyi android bakayım... Biraz daha bakayım, bulursam yazarım. :p

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111 ve Dede
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
biraz oyna alışırsın

bence açsın bir asphalt 8 oynasın 1 saat bak nasıl ısınıyo wp ye :D100 tl biriktirsin moto g alsın ne uğraşacak 500 tl lik android telefon la hem moto g alırsa kafası rahat olur açmadığı oyun yok :D

bulentercan

Üye
bence açsın bir asphalt 8 oynasın 1 saat bak nasıl ısınıyo wp ye :D100 tl biriktirsin moto g alsın ne uğraşacak 500 tl lik android telefon la hem moto g alırsa kafası rahat olur açmadığı oyun yok :D
bende alışamam diyodum htc 8x ile hemen alıştım

avast

avast

Üye
Android diye kesin bi karar yoksa wonder alacagina lumia 525 al ama butce artarsa moto g android olarak o segmentte cok iyi suanda

messevim

messevim

Üye
Yani moto g de sen ashphalt 8 i bir saat açtığın da ısınmıyor öyle mi ?

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Yani moto g de sen ashphalt 8 i bir saat açtığın da ısınmıyor öyle mi ?

yok ben o açıdan demedim ''DeDe'' wp ye ısınamadım demiş bende 1 saat asphalt 8 aç ısınırsın dedim(Espri yaptım gül gül :D)

• Beğen
Tepkiler: mehsevim

thor1697

Üye
temiz lumia 820 satıyıım 500 tl ye 5 aylık bebek gibi telefon

@Safak

@Safak

Üye
nokia x

KayraBey

KayraBey

Üye
2.el bak bence.

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
moto g ile nexus artıları eksileri?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt