Öneri maxicepten üyeleri soğutma calisması mı var?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
maxicepten üyeleri soğutma calisması mı var?
Maxicepte her sayfaya tikladigimda yarim sayfa reklam çıkıyor.
Bir kere tıklayıp kurtulamiyorsunda devamlı çıkıyor bildiğin reklamlar aracılığıile taciz ediliyoruz…
artik paylaşım yapmaktanda vazgeçtim belki açtığım konulara ilgi gosterenler olabilir boşuna siteye girip benim maruz kaldığım reklam iskencesine onlarda maruz kalmasın

Konu icinde bulunan koca koca reklamlarıda görmezden geliyordum ama onlarda açılan konunun bütün düzenini bozuyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: maxirabit ve B.A.R.O.N

gstahsn

gstahsn

Üye
chromeden adb block eklentisini indir kardeş
bende şikayetçiydim senin gibi bu eklenti ile halloldu

mobilde isen androidde adb blocku indir apk olarak oda işe yarıyor

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Amarus

Amarus

Üye
reklamlar biraz fazla cidden bende sıkılmaya basladım adblock olduğu halde düzelmedi ayrıca.

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Telefonda nasıl olur bilmiyorum ama pc de adb block iyi işe yarıyorFirefox da adb gayet iyi çalışıyo hiç reklam yok sitede bende :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda nasıl olur bilmiyorum ama pc de adb block iyi işe yarıyorFirefox da adb gayet iyi çalışıyo hiç reklam yok sitede bende :)
Habit browser normalde reklam engelliyor ama bu son yarim sayfalık reklam gizlensede o bölgede işlem yapılmıyor. Kene gibi yapisti dedim belki bir kere tiklayinca gider ama gitmiyorda bildiğin işkence yontemi.
Sitede yarim saat takilsan 30-40 kere tiklaman lazim bu son eklenen reklamı kapatmak için.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
chromeden adb block eklentisini indir kardeş
bende şikayetçiydim senin gibi bu eklenti ile halloldu

mobilde isen androidde adb blocku indir apk olarak oda işe yarıyor
Cihaz rootlu degil ama sırf maxicep teki reklamlara mecburen tıklayıp maxicepe para kazandirmamak icin rootlayacam boyle giderse. Boyle reklam stratejisi olmaz yani

sLeepLe

sLeepLe

Üye
valla ben pcde firefox kullanıyorum adb var işte hiç reklam yok sitede normal kullanabiliyorumda siteyi ama telefonda bilmiyorum nasıl oluyo genelde pcden girerim siteye çünkü

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Açılan penceredeki reklam kalksın en azından. (Vodafone Çok Satanlar reklamı).

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
valla ben pcde firefox kullanıyorum adb var işte hiç reklam yok sitede normal kullanabiliyorumda siteyi ama telefonda bilmiyorum nasıl oluyo genelde pcden girerim siteye çünkü
Telefon içinde firefox reklam engelleyici var ama onada alisamadim illede crome :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
SHS

SHS

Üye
Bende senin hatırlatman sayesinde şimdi yükledim, başarılı :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bende senin hatırlatman sayesinde şimdi yükledim, başarılı :)

Flashfox tarayıcı ile rootsuzda reklam engelleme yapılabiliyor kendi eklentisi var.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Haha şimdi masaüstü sitesine girdim vodafone mu avea mı tam olarak bilmiyorum arka planda resimi kaldı gerçekten çok sinir bozucu

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Haha şimdi masaüstü sitesine girdim vodafone mu avea mı tam olarak bilmiyorum arka planda resimi kaldı gerçekten çok sinir bozucu
Önce sayfanın on yüzünde bana tikla diyor tikliyorsun sonra arkadan nanik yapiyor :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt