Avantajlı fiyatlar ve Maxicep üyelerine ek indirim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

telefonumabak

Üye
    Konu Sahibi
Avantajlı fiyatlar ve Maxicep üyelerine ek indirim
Değerli arkadaşlar.
Bu forum benim için önemli bir yere sahip. Eski üyeliğim sanırım ilk üyelerdendi. 5-6-7 yıldır eticaret yapmaktayım. Eski üyeler zaten beni bileceleklerdir.
Alışverişsitem var. Ama sitemi duyurmak, tanıtmak güzelleştirmek için gücüm yok. Zamanında burayada reklam vermiştim. Gittigidiyor profilim şuan 1105 ve %100. Oradan satış oluyor. Ancak biliyorsunuz ilan ücretleri ve komisyonlar var.
Neden elin çinlisi kazansın? Madem reklam gücüm yok forumlardan tanıdıklara veya oralardaki referanslarım sayesinde yeni müşteriler bulayım hemde sitem tanınmış olsun diyorum. Birkaç yıldır bazı forumlarda mesken tutarak sıcak fırsatlı ürün satıyorum.
Sitem gösterişli değildir. Mütevazidir. İletişim imkanı msn tarzı veya forumlarda yazışma tarzıdır. Büyük reklamlarım gösteişim yok. Forumlarda konu açtığında müşteri ayağa alıyor. Oysa hem pahalı hemde bir alamet şikayeti olan pazarın lideri forumlarda konuu açmaz gece gündüz içtenlikle cevap vermez değil mi?
Bunları söylüyorum. Çünkü müşterilerim beni baştan bilsin istiyorum. Doğruya doğru.
Böyle yazıları hakir görmeleri gördükçe insanın çalışma azmi kalmıyor. Üzülüyor. Bu yüzden samimiyetle kocadoğru tarzında açıklayayım dedim.

:::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::

FB SAYFA: ::::::::::::::::::::::
Sitem ile ilgili daha öncede konu açmıştım.
Sitemdee kredi kartlarınıza taksit yaptırabiliyorsunuz.
Ürünün orjinalliğine zarar vermedikten sonra kargo ücretlerini ödeyerek iade edebiliyorsunuz(Teknik Servise iade değil)
Eğer kullanılmış veya harap olmuş arızalanmış ürün ise o zaman servise yolluyorum. Onlara iade ediyorum
Kredi kartına ekonomik peşin fiyata veya az farklı taksitlerim mevcut
Ürünlerde ups aras yurtiçi sürat kargo anlaşmam 3 çeşit.
1-Normal koli veya poşet: 4-5,90 TL arası
2-Büyük koli = 8,90 (4 dikiş makinesi alacak kadar)
3-Maksimum koli= 13 ( Buzdolabı, Çamaşır makinesi vs büyüklükte)
150 dolar +KDV üzeri kargoyu biz ödüyoruz. Bazen küçük ürünlerdede kargo dahil kampanyalarımız var
Fiyatlarım pazar liderine gör tüm ürünlerde %5-%20 daha ekonomik.
Ayrıca adetli Özel fiyatlarımız ve anlık kampanyalarımızda oluyor. Bunları facebook sayfamızdan ve bol referanslı forumlardan duyuruyorum.
Konyada oturan Konya'da işi olan ve yakında Ankara'yıda dahil edeceğim. Buralardaki arkadaşlar bir yerlerde buluşarak bazı ürünleri kargosuz da teslim alabilirler. Tanışmışda oluruz.
İlla siteden almak zorunda da değilsiniz. Doğrudan hesaplara havale ederek veya bazı ürünlerde kargo parasını peşin ödeyerek ptt ödemeli de sipariş verebilirsiniz.
Tüm ürünler gerçek stok. Ve aynı iş günü kargo. Vitrin ürünü satan firmalarla çalışmıyoruz. Tüm ürünleri ilk kullanan siz oluyorsunuz.
Ticaret etiği konusunda prensiplerim çok bilinir(Kendimi övmek istemiyorum). Söyleyenler çok.
Maxicep üyelerini donanmhaber üyeleriyle aynı kategoriye koyacağım. Onlara tüm ürünlerden ek indirim yapacağım. Bazı zamanlar onlara özel kampaynalar yapacağım. (Yapıyorumda zaten)
Bunun için siteme üye olup fb sayfamızdan veya buradan maxicep kullanıcı adınızı vermeniz. Veya iletişim bölümünden mesaj göndermeniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...