Maxicepten Kimler Geldi Kimler Geçti..? (nostalji)

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Maxicepten Kimler Geldi Kimler Geçti..? (nostalji)
Arkadaşlar uzun zamandır aramızda olmayan arkadaşları derledim ve haklarındaki görüşlerimi belirtmek istedim. Aralarında çok samimi olduğumuz ama sonradan maxicep ailesine bi GİDİYORUM bile demeden ayrılanlara çok üzüldüm. Neyse baya uzun bir konu olacak..

slayer: En son aldığı cezadan sonra siteden ayrıldı. Birdaha girmedi. Sıkı dostlukları varken böyle ufak şeylerden dolayı gitti.

aTTra: Maxicepte yönetime beraber girdiğim isimlerden birisiydi. Hasan abi evlendi ve aramızdan ayrıldı. Ben hala görüşüyorum ama maxicepte yok artık..

crawling: Hemşerim, kankam ve çok sıkı dostumdu. Okul sebebiyle adsl'i kapatınca maxicepten koptu ve sadece telefonla görüşebiliyorum. Yöneticilik yapıyordu ama çok aceleci bi kişiliği vardı..

DefectoR: Murat abi 2 senedir tanıdığım birisi. Maxiden ayrılalı 2 ay oldu ama son zamanlarda hiçbir şekilde gözükmüyor.

seriFBurak: Koyu Fenerli ve sporda çok aktif yararlı bir arkadaşımızdı ama sebebini bilmediğimiz birşeyden ötürü yok..

midnight: İşte buna diyecek söz yok. Bana yarın gece görüşürüz kanka deyip birdaha ne msn'e giren nede maxicepe giren samimi dostum. Seni unuttuğumu düşünmüyorsundur umarım. Ben hala dönmeni bekliyorum. En azından gitmek için bi sebebin olmalıydı be aga böyle kolay pes etmezdi benim dostum..

paratoner: Yazın mizah bölümünde aktif bir arkadaşımızdı artık sesi soluğu çıkmıyor..

TonyukuK: Gizemli kişilik. Yöneticilikte yaptı ama daha sonra ayrıldı aramızdan ve internet ile bağlantısını kopardı.

quitac: Paylaşım deyince ilk akla gelen isim. Maalesef o da yok..

®BiGDeViL®: Fanatik sonyericssoncu erkut hocam. Bildiğim kadarıyla ataması yapıldı ve öğretmen olarak anadoluya gitti..

delimakina35: Aykırı bir arkadaşımızdı ne yapsak ters geliyordu ona..

Eğitimci: Sitede sadece 1 kişinin sözünün geçtiğine inanan ve beni düşman olarak gören birisiydi. Yaptıklarının sonucunda uzaklaştırıldı.

xmen: Fanatik 3230'cu. Ona göre bi ara daha iyi telefon yoktu. Artık aramızda yok.

İbo Bey: Paylaşımcı bir arkadaşımız daha. Öss'yi kazanınca aramızdan ayrılmak zorunda kaldı.

curunan: İlk zamanlarda sitemize çok katkısı olan birisiydi. Ama sonrasında şahsi sebepleri nedeniyle ayrıldı..

_CHiLeKesH_: Aykırı tavırları nedeniyle bazı sebeplerden dolayı uzaklaştırıldı..

serdaronlinenet: Gece 5'lere kadar maxicep meyhanesinde takılırdık ama sonra o da kayboldu gitti..

ibrahimcay1: İzmirli ve yazın aktif bir arkadaşımızdı.

vormound: Okullar açılınca ortalardan kayboldu.

karizma: Habersiz yere biranda ortadan kaybolan bir arkadaşımız daha. Çok iyi mobil sohbetlerimiz olmuştur..

Layblood: Samsunlu bir arkadaştı. Yaklaşık 1 sene önce siteden çıktı ve haber yok.

_aLTaN_: Eskiden aktif bir arkadaşımızdı..

mayday_: Sporda çok tartışırdık son zamanlarda o da yok.

yılmass_: Okul açılınca msn maxicep heryerden elini ayağını çekti.

MobiLe_ManiA: Aramızdaki en eskilerden can kardeşim. Görüşüyoruz ama maxicepe takılmıyor.

tt82: Tarık abi. Daha önce alışverişimiz oldu. En son bir konusunda yardım alamadığı için sinirlendiğni görmüştüm sonrada aramızda görmedim.

ilker: Fanatik galatasaraylı ve sinirlerine hakim olamayan birisiydi. Çok tartıştık ama artık..

mesut: İlk zamanlarda sitemizdeydi. Antalyalıydı. Rusyadan bir iş teklifi almıştı hatta bize sormuştu kabul edeyim mi diye o iş teklifinden 2-3 gün sonra çıktı ve sanırım artık rusyada..

oylat: Oylat abimiz için söylenecek o kadar şey var ki.! Sitedeki kardeşiliği başlatan isimdi denebilir. Avukattı. Buradaki herkes 20 yaş seviyesindeyken bize bazı yerlerde yanlışı doğruyu gösterirdi yaşı itibariyle. Kartalda oturduğunu hatırlıyorum ama biranda yok oldu ve gitti...

Nostalji yapayım dedim..

• Beğen
Tepkiler: Necmati, HeiLmasTer®, Reşwan ve 1 kişi daha

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Evet, hepsi de çok iyi kişilerdi.Geçen yazki maxicep ortamı gerçekten çok güzeldi.Geçmişe dönüp bakınca insan hüzünleniyor.Burada adı geçen üyeler maxicepin, temelin oluşturan üyeler.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şuandaki birçok arkadaş bunları tanımaz. Mesela oylat abimiz ve mesut kardeşimi pek hatırlayan çıkmaz ama kimse yokken ne sohbetler dönerdi burda.

Bazen eskileri yad etmek için konu dışında falan en son konulara gidip o zamanki şeyleri okuyorum. Bi konuda 20 mesaj varsa şuanda o konuda mesaj atan 10 kişiyi maxicepte görmemek gerçekten üzüntü veriyor insana..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bazıları dışında gerçekten çok iyi arkadaşlar vardı.. Özellikle Murat Abi.

Bu arada Murat Abi'den yaklaşık 2 haftadır haber alamıyorum, bir bilgisi olan var mı?

abuvice

abuvice

Üye
Çok güzel bi başlık..Ey gidimin günleri..Teşekkürler van hoıjdonk... Bravo... Bu üyelerin bir çoğunu bir iki si hariç tanıyorum....Özledik onları...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Belki içlerinden bazıları burayı görürde geri gelir diye açtım bu konuyu aslında avatarıyla beraber yazacaktım ama hepsinin avatarı olmadığı için görüşlerimi yazmak daha mantıklı geldi..

• Beğen
Tepkiler: ibrahimhalilcay
FrontmaN

FrontmaN

Üye
Delmira'da interneti kapandığı için giremiyor.Onu yazmayı unutmışsun.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
O yakın zamana kadar burdaydı 1 ay ..

Buradaki arkadaşlara bakarsan onlarla durumu farklı..

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; May 5 2006, 01&#58;50 AM) [post=328517]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Delmira&#39;da interneti kapandığı için giremiyor.Onu yazmayı unutmışsun.
[/b][/quote]
o yine arda sırada net cafelerden giriyor maxiye.o maxicepsiz yapamaz

ellerine sağlık van güzel olmuş valla

iceboy

iceboy

Üye
Vay be... Gercekten buraya cok katkisi olan arkadaslar var ayrilanlar arasinda. Kimileri sabahlara kadar takilirdi burda&#33;

Kimi arkadasin ayrildiklarindan bile haberim yoktu. Uzun zamandir sesleri cikiyordu ama ayrildiklarini simdi ogrendim. Aci verici bir durum ama hayat devam ediyor ne yapabiliriz ki...
Onlara sorunsuz bir hayat diliyorum...

amedian

amedian

Üye
tanidigim isimler var ama bilmedigimde bayaa varmıs... burda olandanda olmayandanda allah razı olsun

msw

msw

Üye
Umarım ben de o listede olmam .. Güzel çalışma

Shadowman07

Shadowman07

Üye
evet agalar ya kimler geldi kimler geçti siteye ilk girdiğimde bi arkadaş vardı o arkadaştan da artık ne ses çıkıyor ne soluk ismi neydi unuttum ama mesaj sayısı en üst seviyelerdeydi.. yaklaşık 1,5 sene oldu..

Haberci

Haberci

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; May 5 2006, 01&#58;40 AM) [post=328507]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bazıları dışında gerçekten çok iyi arkadaşlar vardı.. Özellikle Murat Abi.

Bu arada Murat Abi&#39;den yaklaşık 2 haftadır haber alamıyorum, bir bilgisi olan var mı?
[/b][/quote]

Murat ın işleri yoğun onun için net e giremiyor.En son birkaç gün önce görüştüm.

Eline sağlık Ahmet iyi bir çalışma olmuş.
BU arada aklına gelipte nick ini ve ismi yazılmamış arkadaşlar varsa not düşün Ahmet ilave etsin.
Mesela ben erciyesli arkadaşı hatırlıyorum siteye çok katkısı olmuştu.
Bu arkadaşların emekleri ödenmez.
En azından onların anısına açılmış bir sayfa olsun.İyiler veya kötüler şahsımızı ilgilendirmiyor.
Kimin hataları olmuyor ki hayatta? ya da kim devamlı kalıcı olduğunu iddia edebilir ki? Her şey bizim için.
Fırsatını bulup sitemize arkadaşlarımızın arasına dönecek olanlar varsa gücümüze güç katarlar.
Sözü gelmişken herbirine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
Bi ara bende 1 ay kadar giriş yapmamıştım sonra bi program lazım oldu girdim ve aradığımı buldum&#33; Daha sonra bu kez tamamen ayrılacaktım ayrılmam için müsait bi ortam oluşmuştu ancak olmadı&#33; Umarım ayrılacak duruma gelmem.

Haberci

Haberci

Üye
Aslında ayrılmamız için geçerli bir neden olmadıkça nickinizi tamamen iptal etmek doğru olmaz kanısındayım.Her zaman buralardan bilgi ve belge almak durumunda kalabiliriz.En azından bir merhaba için dahi olsa girmekte fayda vardır. Her ortamda olduğu gibi tabii ki 50 bin insanın içinde iolumlu insanlar olduğu kadar olumsuz tavırlar sergileyen arkadaşlarımız da olacak ama biz iyi olursak herkes iyi olur Birbirimize daha anlayışlı olursak sanırım birçok olumsuz görünen konulardan sıyrılmış oluruz.Saygılar...

pasa

pasa

Üye
bende bu arkadaşlardan çoğunu hatırlıyorum inşallah hepsi geri gelir

• Beğen
Tepkiler: ibrahimhalilcay
cepix

cepix

Üye
Geçekten Ğüzel Listelemişsin

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
way anasını beh bı cogunu gittigini bilmiodum bile mesela slayer

CooL'n'Quiet

Üye
ah maxicep gecen yaz ne güzeldi.. o zamanki üyeler burdaki ortam falan bambaşkaydı...