MaXiCeP'Le NaSıL TaNıŞTıNıZ ?

Bayağı bi öncesine kadar Nokia 6600 kullanıyordum.Symbian oyun, uygulama, tema falan araştırırken en iyilerini MaxiCepte buldum.O günden beri seviyoruz buraları [emoji846] tabi bahsettiğim 2007 seneleri hey gidi günler hey [emoji53]

#

Nokia n73 telefonum vardi sene 2009 ozaman ngage oyunlari icin internete yazdigimda bu site dikkatimi çekmisti ozaman guven abim (samsunspor) ve nadir abim cok yardimci olmuşlardi sagolsunlar 2009 girisliyim 8 yilimi geride biraktim ne anilarla eski uyelerden kim giriyor şimdi

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAERKEK

Moderator
İşte o başlangıç anını hatırlamıyorum

Tepkiler: DeV/AsA

Oğuzhan

Üye
Neyin tribini kime atmışım ya. Konu kilitletmeler, kırgınım demeler falan, şaka gibi.

Bu konuda duruyor hala
12 yıl önce telefona zil sesi ararken bulmuştum, siteyi takip ediyordum bu zamana kadar ama pek aktif olduğum söylenemez

4705163

Üye
ilk 6630 a pocket edition invasion türkçe bide osmanli gibi yapilmis halini ararken tanistim

Nokia 7610 cihazım için tema ve splinter Cell oyununu indirmek için denk gelmiştim o günden beri kullanıyorum

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2625641

Kapalı Hesap
Nokia x6 telefonum için buradan bir takım şeyler indirip kurardık. Hatta sinek kaçırıcı diye bir program bile indirdiğimi hatırlıyorum. Yaklaşık 15 yıl kadar önce buralarda gezinirdik

Ben telefonumda uzantı hatasını araştırmak için bakmıştım üye oldum ve

Tepkiler: fatihmenteş

Baydırman

Moderator
Edit: Ciddi bölümmüş yahu.

Tepkiler: PALA. ve fatihmenteş
2008'de üye olmuşum. Aradan oldukça zaman geçmiş, hatırlamıyorum. ☺

Tepkiler: Baydırman ve MAERKEK

PALA.

Üye
Ben aslında üyeliğimden önce Hakan Güven cfw lerini indireyim derken üye oldum.
Sonra @Genc007 ile bir tane baş belası hindiye denk geldim, sonra hindi fareye dönüştü

Tepkiler: Selim Baltaci, fatihmenteş, MAERKEK ve 1 kişi daha

MAERKEK

Moderator
Ben aslında üyeliğimden önce Hakan Güven cfw lerini indireyim derken üye oldum.
Sonra @Genc007 ile bir tane baş belası hindiye denk geldim, sonra hindi fareye dönüştü
6230 ' a içerik bakıyordum , üye oldum . Gereksizlerde @TurkSaw(Testere) ,hindi @SoulsEagle (Kartal) kavgaları vardı. Elimi verdim kolumu kaptırdım.

Tepkiler: PALA.

Portagas

Üye
W810i telefonum sayesinde.Ne günlerdi ya...