Maxicep İtiraf Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
itiraf ediyorum en yakın çocukluk arkadaşıma aşığım hemde çok ama söyleyemedim burdan sesleniyim nede olsa burayı bilmiyordur ''seni seviyooooooooooorum Pınaaaaaaaaaar''

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

omayra

Üye
itiraf ediyorum en yakın çocukluk arkadaşıma aşığım hemde çok ama söyleyemedim burdan sesleniyim nede olsa burayı bilmiyordur ''seni seviyooooooooooorum Pınaaaaaaaaaar''

yaa belki o da seni seviyordur ama söyleyemiyordur.. söylesene ona daa... tabi arkadaşlığınızın bitme ihtimali de var ama, yıllar sonra geriye dönüp baktığında, hele hele onun da seni sevdiğini öğrenip de sana söyleyemediğini işitirsen, yaşayacağın derin üzüntüyü hissetmeye çalış.. Ve yapman gerekeni yap :)

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
yaa belki o da seni seviyordur ama söyleyemiyordur.. söylesene ona daa... tabi arkadaşlığınızın bitme ihtimali de var ama, yıllar sonra geriye dönüp baktığında, hele hele onun da seni sevdiğini öğrenip de sana söyleyemediğini işitirsen, yaşayacağın derin üzüntüyü hissetmeye çalış.. Ve yapman gerekeni yap :)

çok doğru söyledin ama acayip çekingenim söylemezsem pişman olabilirim

omayra

Üye
ne yapacak, öldürecek mi seni :) doğal bir durummuş gibi söyle.. Çok düşündüm de, seni sevmekten kendimi alamıyorum de. 21 yaşında görünüyorsun, küçük de değilsin :) Sevmenin kötü bir şey olmadığının farkında olur bu yaşlardaki insanlar :) Hazırlıklı ol seni yalnızca arkadaş olarak gördüğünü söylemesine :) Bu da seni yıldırmasın. Gerçek aşk, böyle küçük şeylerden son bulmaz :)

Sana bir sır, eşim bana ilk kez açıldığında arkadaş kalalım dedim :D Tam 3 yıl sonra da onu sevdiğimi anladım ve ilişkimiz başladı :) O nedenle hiçbir bahane bana mantıklı gelmez :) Kendimden biliyorum.

Onu sevdiğini söylediğinde arkadaşlığınız da bitmesin.. Bitmesine gerek yok ki, kötü bir şey söylemeyeceksin. Hatta buna ilişkin bir konuşma yap. "Beni sevmeyebilirsin, belki sana söylememem gerekirdi, belki kızacaksın, ama seni sevmemek mümkün değil, beni arkadaşın olarak görüyorsan da seni anlarım ve bu konuyu bir daha açmamak üzere kapatırım. Ama bilmelisin ki, yıllardır seni seven bir adam var burada" diyebilirsin :D (amma yazdım be iki dakkada)

Ama önce bu konuşmayı yapmadanh önce, bir süre yoklama çek :D Birlikte sinemaya gidin, elini bile tutmaya çalışma.. sadece yakınlaş. sen ve o... Sonra birlikte parklara gidin, konuşun saatlerce... Sadece gözlerinin içine bak, ne başka bir yöne ne de başka bir yerine;) sadece gözlerine... Anlayacaktır. :) Belki anlamazdan gelir ama anlayacaktır. :) Hayatında biri var mı yok mu öğren. Yoksa açıl, varsa sessizce bekle...

Yaaa.. tutamadım kendimi... tavsiyeler veriyorum. neyse. en doğrusunu sen bilirsin:) Ama sevmek kötü değildir. Ben bunu bilir bunu söylerim :)

Solamente

Üye
Ablam mükemmelsin sen yaa

omayra

Üye
Ablam mükemmelsin sen yaa

estağfurullah kardeşim :) sadece naçizane düşüncelerim.. ama bunları yapıp da pişman olmak da var.. Söylemeyip içimi yiyeceğine, söyleyip pişman olmayı tercih ederim. Tabii öncelikle ufak tefek yoklamalarla karşı tarafın az buçuk ne düşündüğünü, hissettiğini de anlamak gerek :) Hayat risktir beee.. onu deme, bunu deme, ne diyeceğiz biz o zaman?!

_KadirşinaS_

Üye
estağfurullah kardeşim :) sadece naçizane düşüncelerim.. ama bunları yapıp da pişman olmak da var.. Söylemeyip içimi yiyeceğine, söyleyip pişman olmayı tercih ederim. Tabii öncelikle ufak tefek yoklamalarla karşı tarafın az buçuk ne düşündüğünü, hissettiğini de anlamak gerek :) Hayat risktir beee.. onu deme, bunu deme, ne diyeceğiz biz o zaman?!
Bütün söylediklerine birebir katılıyorum. Ben de 16 yaşımda ilk aşık olduğum kıza utana sıkıla, ara bir ablamızı sokarak söylemiştim. Neticede yaş 20 oldu, çok mutlu bir beraberlik yaşıyoruz.Allah ömür verir de nasip ederse, 2 sene sonra bu mutluluğu sonsuzluk yolculuğuna taşıyacağız.
Bence fırsatı kaçırma söyle. Bir delilik de sen yap. Kavuşamayınca da pişman olacaksın, söyleyip reddedilince de. Ama unutma söylediğinde karşılık alma şansın var, söylemezsen tek yaşayacağın şey pişmanlık.

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
ne yapacak, öldürecek mi seni :) doğal bir durummuş gibi söyle.. Çok düşündüm de, seni sevmekten kendimi alamıyorum de. 21 yaşında görünüyorsun, küçük de değilsin :) Sevmenin kötü bir şey olmadığının farkında olur bu yaşlardaki insanlar :) Hazırlıklı ol seni yalnızca arkadaş olarak gördüğünü söylemesine :) Bu da seni yıldırmasın. Gerçek aşk, böyle küçük şeylerden son bulmaz :)

Sana bir sır, eşim bana ilk kez açıldığında arkadaş kalalım dedim :D Tam 3 yıl sonra da onu sevdiğimi anladım ve ilişkimiz başladı :) O nedenle hiçbir bahane bana mantıklı gelmez :) Kendimden biliyorum.

Onu sevdiğini söylediğinde arkadaşlığınız da bitmesin.. Bitmesine gerek yok ki, kötü bir şey söylemeyeceksin. Hatta buna ilişkin bir konuşma yap. "Beni sevmeyebilirsin, belki sana söylememem gerekirdi, belki kızacaksın, ama seni sevmemek mümkün değil, beni arkadaşın olarak görüyorsan da seni anlarım ve bu konuyu bir daha açmamak üzere kapatırım. Ama bilmelisin ki, yıllardır seni seven bir adam var burada" diyebilirsin :D (amma yazdım be iki dakkada)

Ama önce bu konuşmayı yapmadanh önce, bir süre yoklama çek :D Birlikte sinemaya gidin, elini bile tutmaya çalışma.. sadece yakınlaş. sen ve o... Sonra birlikte parklara gidin, konuşun saatlerce... Sadece gözlerinin içine bak, ne başka bir yöne ne de başka bir yerine;) sadece gözlerine... Anlayacaktır. :) Belki anlamazdan gelir ama anlayacaktır. :) Hayatında biri var mı yok mu öğren. Yoksa açıl, varsa sessizce bekle...

Yaaa.. tutamadım kendimi... tavsiyeler veriyorum. neyse. en doğrusunu sen bilirsin:) Ama sevmek kötü değildir. Ben bunu bilir bunu söylerim :)

abla naptın ya döktürmüşsün ama onla yani çok samimiyiz belki biliyordur onu sevdiğimi ama söyleyeceğim ama bitek arkadaşlığımızın bozulmasından korkuyorum

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici

:kop:

Bravo aynen katılıyorum!!! d-devils16 forumdaşım! :) Büyük sözü dinlemek lazım! :)

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
Bütün söylediklerine birebir katılıyorum. Ben de 16 yaşımda ilk aşık olduğum kıza utana sıkıla, ara bir ablamızı sokarak söylemiştim. Neticede yaş 20 oldu, çok mutlu bir beraberlik yaşıyoruz.Allah ömür verir de nasip ederse, 2 sene sonra bu mutluluğu sonsuzluk yolculuğuna taşıyacağız.
Bence fırsatı kaçırma söyle. Bir delilik de sen yap. Kavuşamayınca da pişman olacaksın, söyleyip reddedilince de. Ama unutma söylediğinde karşılık alma şansın var, söylemezsen tek yaşayacağın şey pişmanlık.

aslında bi delilik yapabilirim yapamazsam pişman olucağımı biliyorum

omayra

Üye
abla naptın ya döktürmüşsün ama onla yani çok samimiyiz belki biliyordur onu sevdiğimi ama söyleyeceğim ama bitek arkadaşlığımızın bozulmasından korkuyorum

ben eşimle kanka modundaydım :) Ne olmuş yaniii... Bir şeycik olmazz! Yahu böyle işkence çekmekten daha iyidir. Ben kötü bir şey yapmadım. Sen de bu kadar sevilesi bir insan olmasaydın dersin, çıkarsın işin içinden. :ehe Masumane bir sevgi kime zarar verir ki?!

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
ben eşimle kanka modundaydım :) Ne olmuş yaniii... Bir şeycik olmazz! Yahu böyle işkence çekmekten daha iyidir. Ben kötü bir şey yapmadım. Sen de bu kadar sevilesi bir insan olmasaydın dersin, çıkarsın işin içinden. :ehe Masumane bir sevgi kime zarar verir ki?!

suan bende kanka gibi sayılırım yani o derece samimiyiz

omayra

Üye
Gerçek aşk öyle kolay bulunmuyor kardeş... doğru insan, her zaman karşına çıkmıyor :) Kadirşinas arkadaşımız ne güzel dedi bak :) söylersen, mutlu olabilme ihtimalin var :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
aslında bi delilik yapabilirim yapamazsam pişman olucağımı biliyorum

Yap! İlk karşılıklı aşkım orta okulla birlikte başlamıştı... Ortaokulun son senesine gireceğimiz yaz tatiline kadar söyleyememiştim... Ya dostluğumuz bozulursa diye... Gerçi ben söylemedim zaten! Orta iki, okulun son günü, kız dayanamadı söyledi artık :gul: Yoksa ben daha dostumu kaybetmeyeyim diye susacaktım... Sonuçta pişman olmuştum onca platonik aşk sıkıntısıyla yaşadığım yıllara...
:)

KAFKAS KARTALI

Üye
itiraf itiraf itirafın babası, kralı burda

flaş, flaş, flaş,

zamanında barcelona teknik traktörü iken futbolcularım benden az dayak yemedi.
ama benden korktuklarından dolayı yönetime söyleyemiyorlardı. birisi sorduğunda kapı çarptı diyorlardı. :kop:

--------------- Ekleme ---------------

kendim soğuk kanlı bir insan olduğum için soğuk espriler yapıyorum.

--------------- Ekleme ---------------

şimdi gerçek itiraf :
2 - 3 gün önce çalıştığım işyerine bir bayan geldi.
ve ben onu hiç tanımadığım halde benle konuşmak istedi. (gündelik hayattan)
neyse dedimki bak hem işim var hemde canım hiç mi hiç konuşmak istemiyor.
biraz susabilirmisiniz dedim. ama dikkate almadı, bu defa cevap vermedim.
senmisin susan sen niye konuşmuyorsun diye bana soru sorup duruyor.
iyice canım sıkıldı. dedimki bak : sus, yoksa ağzımdan kötü kelimeler çıkacak.( iyice sinirim bozuldu). bu defa da bana dedi ki bilgisayardan seni tam göremiyorum dedi ve kenardan şöyle bir baktı. en sonunda beni kızdırdı ve o söylemek istemediğim kelimeleri bana söyletti.
daha sonra sustu, başını yere eğdi. biraz da üzüntülüydü. (aslında güzel bir kızdı).

itiraf ediyorum : kızı öyle sessiz ve üzüntülü görünce çok üzüldüm.
ama kendime bir söz vermiştim :
hayatımda hiç bir zaman, hiç bir kimseyle evlenmeyeceğim, hiç bir kızla yakınlık kurmayacağım ve hatta samimi bile olmayacağım. kısacası kadınlaro hayatımdan silmiştim.( tabi annem, teyzem, anneannem vb. gibi hariç)

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
bi itiraf daha maxicepten ayrılamıyorum bilgisayarı açar açmaz ilk maxicepe bakıyorum :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
itiraf ediyorum. Gerçekleri söylemekten korkan biriyim. Buaraya bile yazamıyorum. Yalan olmuş doğrularım içinde boğulmaktayım. . .

Pure Life

Pure Life

Üye
itiraf ediyorum. Gerçekleri söylemekten korkan biriyim. Buaraya bile yazamıyorum. Yalan olmuş doğrularım içinde boğulmaktayım. . .
bence kendine haksızlık edıyorsun nedemek korkak biriyim yaa :allalla: seni banlayayımda aklın basına gelsın:bann::angry:
itiraf edıyorum leicheye çok kızdım

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
eskiden çook çapkındım ama artık deil 5 yılldır bir kız arkadaşım var.
ah ahh nerde o eski günlerim :ehe

__Midas__

__Midas__

Üye
itiraf mı olur bilmiyorum ama eski kız arkadaşımı hala çok seviyorum,,,

Üst Alt