Maxicep günden güne ölüyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep günden güne ölüyor mu?
Bir zamanların en aktif forumu şimdi yok denecek kadar aktif. Nereden nereye gidiyoruz. Forum sahipleri bu forumi aktif etmek varken neden böyle solmuş gitmiş. 6 yıldır maxicepteyim. Aktiflik amaçlı bence bişeyler yapılmalı. ☺️

• Üzüldüm
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve fatihmenteş

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
11 sene geçmiş. Eskisi kadar aktif olmuyorum. Konu bile açmıyorum çünkü kimse bakmıyor bile. Yıllarca forumlarla içli dışlı birisi olmuş olarak her forumun bir süre sonra ömrünü tamamladığını gördüm. Oyun arşivi ve cepforum gibi efsane forumlar vardı. Oyun arşivi kapandı cepforum duruyor ama forum bomboş. Artık insanlar istedikleri şeye forumlara gerek kalmadan ulasabildikleri için kimse forumlarda takılmak istemez. Bu sitede 11 yılımı doldurmusum. İnan ben o kadar zaman geçtiğini bile anlamadım. O yüzden çok kafana takma. Bende bir dönem forum kurdum ama bir süre sonra sıkıcı hale geliyor.

• Beğen
  • Üzüldüm
Tepkiler: Elnur044, higlift ve fatihmenteş
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Symbianla beraber doğdu. Androidte ise forumluk bir olay yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Üzüldüm
  • Beğenmedim
Tepkiler: v30xy, DalvikCache, rear2011 ve 3 diğerleri
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Uygulama marketi yoktu eskiden de ondan. Şimdi heryerde uygulama marketleri var.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
Baydırman

Baydırman

Moderator
Yorum yok

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Benim de buraya özel konu acasim gelmiyor. Başka bir foruma acinca buraya da atiyorum. Ama tabi bu ortam daha düzgün bir ortam diğer forumlara göre.

Son düzenleme:
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Şuan forum kapansa üzülmem. Çünkü herşeyi kolaylıkla halledebildiğimiz bir dönemdeyiz. Olasılıklar anlatmaktan daha önde o yüzden forum pasif durumda gün geçtikçe dahada ağırlaşıyor.

PALA.

PALA.

Üye
Birgün işte böyle hortlarsa, kaçarsınız :korktum:

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: Anonymous_, rear2011, fatihmenteş ve 1 kişi daha
Baydırman

Baydırman

Moderator
Sevdiğini söyleyip kapandığı zaman üzülmeyeceğini söyleyen kişileri de gördük hamd olsun.

• Beğen
  • Kahkaha
  • Cool
Tepkiler: unalbaskan, fatihmenteş ve PALA.
Baydırman

Baydırman

Moderator
Hortlatmak için bir planım var beni bekleyin...

• Cool
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Hortlatmak için bir planım var beni bekleyin...
Duran emmi, bunlar senin hızlı zamanlarını bilmiyorlar :cool
Eğer isterse forumun altını üstüne getirir, dakikada 100 konu patlatır, hortlatır neye uğradığınızı şaşırırsınız :ehe

• Cool
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Duran emmi, bunlar senin hızlı zamanlarını bilmiyorlar :cool
Eğer isterse forumun altını üstüne getirir, dakikada 100 konu patlatır, hortlatır neye uğradığınızı şaşırırsınız :ehe
Bana yardım et pala. Maxiyi hortlatmak istiyorum.

• Cool
Baydırman

Baydırman

Moderator
:D o kadar vaktim yok, hindi getirilsin :ehe
Ben sana Maxi diyorum. Sen bana hindi diyorsun. Olmaz böyle. Bir konu açtım site hakkında bölümüne ama pek sayın yönetici arkadaşlar onaylamadı daha. Onayladıkları zaman konuya bekliyorum. Daha güçlü bir Maxicep için Evet diyor musun?

• Düşünceli
PALA.

PALA.

Üye
Ben sana Maxi diyorum. Sen bana hindi diyorsun. Olmaz böyle. Bir konu açtım site hakkında bölümüne ama pek sayın yönetici arkadaşlar onaylamadı daha. Onayladıkları zaman konuya bekliyorum. Daha güçlü bir Maxicep için Evet diyor musun?
Ağa burada işler hindisiz yürümüyor biliyorsun. Yetmez ama evet diyorum, hindi ittifakını mı desteklesek :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Üst Alt