maxicep girmek zor

Sponsorlu Bağlantılar

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
aman site düzelsinde boş verin tavugu.zaten bu aralar kuş gribi de var.tavsiye etmem tavugu.ama düşünmek bile güzel sagol delmira.... ;;)

tofy

Üye
arkadaşlar biraz daha sabredersek rahata kavuşacağız :rolleyes: :artı:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
bazen sitenin çok yavaşladığıda oluyor

dinde

dinde

Üye
bi çare bulalım lütfen siteye girmek çok zor mesaj yazmak ölüm hemen bağlantı kopuyor maxicep keyfi zehir oluyor lütfen bi çare selamlar

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by dinde@Oct 23 2005, 10:46 PM
bi çare bulalım lütfen siteye girmek çok zor mesaj yazmak ölüm hemen bağlantı kopuyor maxicep keyfi zehir oluyor lütfen bi çare selamlar
[post=197739]Quoted post[/post]​

aynen katılıyorum

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
1 aralıktan sonra bu iş olmaz inşallah 512kbps ile olunca bir daha zevkLi olmasını bekliyorum :lol2:

tanzer

Üye
Originally posted by Haberci@Oct 19 2005, 03:47 PM
Arkadaşlar sunucularımız tr ye geçmekte olup şu aralar elde olmayan sebeplerden dolayı bi hayli sıkıntı yaşayacağız.Negative bu konuyu sizlere daha iyi izah edecektir.Ama neticede sunucular tr ye geçtiğinde rahat edeceğiz.Bunun da ne kadar süreceğini bilmiyoruz.Sabretmekten başka yapacak bi şey yok şu ara :) Bu geçici ve şahsımızdan kaynaklanmayan rahatsızlıktan dolayı sizlerden özür dileriz.
Şu an bazen konulara dahi müdahale etmekte zorlanıyoruz :)
[post=194303]Quoted post[/post]​

tr ye geçeildiğinde mail yoluyla haber verilcekmi

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Şuanda zaten bildiğim kadarıyla sunucu tr'ye geçti.. ;)

S1FR3K1R1C1

Üye
arkadaşlar haberci arkadaşın'da dediği gibi sabır biraz daha sabredelim inşallah en kısa zamanda düzelir ;;)

Aeon

Üye
Biran önce geçse çok güzel olacak bugün dokuzda girmeye çalıştım ve arada bir denedim ancak şu anda girebildim(şu an saat 22.18)

hasisa

hasisa

Üye
ben henüz girebildim saat 22.41

undead1

Üye
:(

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
ya noldu gine ,ne girebiliyom,ne mesaj yazabiliyom.iftardan sonra bi haller oldu gene.sunucu tr teye geçildiği söyleniyor ama,niye bı kadar hata veriyor anlamadım.işallah düzelir demekden başka bişey gelmiyor elimizden.işallah bu mesajda ulaşır,pek emin degilim ama.

tanzer

Üye
inşallah bu problem en kısa zamanda hallolur

[SHARK]

Üye
YAW walla ben bu siteyi buldugumda kıtlıktan cıkmıs gibi tüm proramlaı sömürdüm :wacko: SİTE gercekten cok gusel aman bişiy olmasın yoksa biz ne yaparıs boyle site yok walla :)

msw

msw

Üye
Gereken yapılacaktır arkadaşlar...

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
dün akşam iftardan sonra 18,30 dan 24,30 kadar maxicep e girmeye ugraşdım nafile.giremedim 6 saat sürekli hata mesajı verdi.bişeyin düzeldiği yok eziyet cekiyoruz.hep bizemi rastlıyor yoksa herkezmi aynı şeyden şikayetci bilemiyorum.yöneticiler durumu bilsinler diye yazıyorum,bide lütfen bi care gercekden insan sinir oluyor.bendemi bişey var diye diğer siteleri deneyorum,onlara girişde sorun cıkmıyor. :vur:

vista

Üye
ne tür bir hata bu ben yeniyim hiçbir şey anlamadım bende daha bir sorun olmadı sadece yavaş gibi geldi o kadar, anlaşılan bir sorun var, en kısa sürede düzelir inşallah ...

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by vista@Oct 28 2005, 01:14 AM
ne tür bir hata bu ben yeniyim hiçbir şey anlamadım bende daha bir sorun olmadı sadece yavaş gibi geldi o kadar, anlaşılan bir sorun var, en kısa sürede düzelir inşallah ...
[post=200679]Quoted post[/post]​
aman senin başına gelmesin bu araları beni hiç bırakmıyor.siteye girerken,mesaj yazarken,konulara bakarken,konu yazarken hep hata veriyor.ya hiç yazamıyorum yada bir kaç kere yazım cıkıyor.bazı konulara hiç girmiyor hemen hata veriyor.ben inatlaşdıkca o hata veriyor.bulundugumuz yerlemi ilgili,siteylemi ilgili çözemedim.başka arkadaşlarda var şikayetci olan,yani sürekli hata mesajı alan.umarım sorun çözülürde rahat ederiz.yönetimin elinden geleni yaptıgına eminim.

Negative

V.I.P Üye
Originally posted by cllgr@Oct 24 2005, 10:45 PM
ya noldu gine ,ne girebiliyom,ne mesaj yazabiliyom.iftardan sonra bi haller oldu gene.sunucu tr teye geçildiği söyleniyor ama,niye bı kadar hata veriyor anlamadım.işallah düzelir demekden başka bişey gelmiyor elimizden.işallah bu mesajda ulaşır,pek emin degilim ama.
[post=198421]Quoted post[/post]​
Henüz geçilmedi geçme hazırlıkları yapılıyor.

Üst Alt