Maxicep Galaxy S3 Mini Hediyeli Yarışma Katılım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

umitgul18

umitgul18

Üye
18 yaşından büyüklere mi verilecek hediye ?

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
admin şimdi yarışmaya katılmak için oy kutusuna mşj mı atcaz?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Yunus için upload ı şifreli yapsa olur mu

Heroata

Heroata

Üye
Her forum sitede oldugu gibi 13+ yas olsa gerek

yunus4554

yunus4554

Üye
Yunus için upload ı şifreli yapsa olur mu

kayahan kardesim bu maxicep halimden anlamiyo mobilim pcm yok dosyayi rar yapamam ama senin dedigin gibi sifreli upland siteleri var insallah olur ya cunku kac gundur kafamda bisiler planliyorum olmazsa cok uzulurum :(

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Olmazsa verirsin bana ben rar yapıp veririm :)

barak1071

barak1071

Üye
ne ne ne ? illa rar mı olacak yani ? ben attım resimi direk linkle ne olacak şimdi ?

barak1071

barak1071

Üye
okadar uğraştık ya :(

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
süre iyiymiş.şimdi photoshop cs5 indirsek,onu 3 günde öğrensek 2 günde alıştırma yapsak.iyi iyi güzel bir photoshop yaparım :ehe
Yarışmaya katılmak için yaş sınırı nedir bu arada?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
18 yaşından büyüklere mi verilecek hediye ?

Yaş sınırı bulunmuyor.

admin şimdi yarışmaya katılmak için oy kutusuna mşj mı atcaz?

Yarışmaya katılmak istediğin içeriği Oy.Samdığı üyeliğine ilk mesajda belirttiğim şartlar doğrultusunda PM göndermen yeterli.

kayahan kardesim bu maxicep halimden anlamiyo mobilim pcm yok dosyayi rar yapamam ama senin dedigin gibi sifreli upland siteleri var insallah olur ya cunku kac gundur kafamda bisiler planliyorum olmazsa cok uzulurum :(

ne ne ne ? illa rar mı olacak yani ? ben attım resimi direk linkle ne olacak şimdi ?

Arkadaşlar kuralları okumamışsınız;

Katılımcılar hazırlamış oldukları video, müzik veya resim içeriğini şifreli olarak rarladıktan sonra hotfile, mediafire gibi upload sitelerine yüklemeli, şifreyle birlikte indirme linkini PM göndermelidirler. Yazılı içerik için böyle bir şart aranmamaktadır, direk PM’den gönderilebilir.

Katılımcılar, bu yarışma için özel üretilmiş içerikle yarışmaya katılabilirler. Daha öncesinden oluşturulmuş, yazılı ve görsel mecralarda, dergilerde, internet ortamında paylaşılmış içerikler kabul edilmeyecektir.

Bu iki kural birbiriyle bağlantılı. Sizler şifreli olarak rarlamadığınız içeriği internet ortamında paylaşmış sayılacaksınız. Yarışmaya katılacağınız içeriği daha öncesinden internet ortamında paylaşmamış olmanız gerekmekte. Şifrelediğiniz zaman içeriğinizi koruma altına almış oluyorsunuz, bu sayede rakiplerinizin sizin içeriğinizi görebilmesini de önlemiş oluyorsunuz. Kurallara harfiyen uymadığınız taktirde sorunlar yaşarsınız. Lütfen içeriği göndermekte acele etmeyiniz önünüzde 2 haftaya yakın bir süre var ve yarışmanın mantığını hala çözememiş arkadaşlar var.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Guzel bir mix hazirlamayi dusunuyorum :)

kemiksesi

kemiksesi

Üye
hala vaktimiz Varmi katılmak için ? Ben şarkı yapacam :-)

yunus4554

yunus4554

Üye

Yaş sınırı bulunmuyor.

Yarışmaya katılmak istediğin içeriği Oy.Samdığı üyeliğine ilk mesajda belirttiğim şartlar doğrultusunda PM göndermen yeterli.

Arkadaşlar kuralları okumamışsınız;

Katılımcılar hazırlamış oldukları video, müzik veya resim içeriğini şifreli olarak rarladıktan sonra hotfile, mediafire gibi upload sitelerine yüklemeli, şifreyle birlikte indirme linkini PM göndermelidirler. Yazılı içerik için böyle bir şart aranmamaktadır, direk PM’den gönderilebilir.

Katılımcılar, bu yarışma için özel üretilmiş içerikle yarışmaya katılabilirler. Daha öncesinden oluşturulmuş, yazılı ve görsel mecralarda, dergilerde, internet ortamında paylaşılmış içerikler kabul edilmeyecektir.

Bu iki kural birbiriyle bağlantılı. Sizler şifreli olarak rarlamadığınız içeriği internet ortamında paylaşmış sayılacaksınız. Yarışmaya katılacağınız içeriği daha öncesinden internet ortamında paylaşmamış olmanız gerekmekte. Şifrelediğiniz zaman içeriğinizi koruma altına almış oluyorsunuz, bu sayede rakiplerinizin sizin içeriğinizi görebilmesini de önlemiş oluyorsunuz. Kurallara harfiyen uymadığınız taktirde sorunlar yaşarsınız. Lütfen içeriği göndermekte acele etmeyiniz önünüzde 2 haftaya yakın bir süre var ve yarışmanın mantığını hala çözememiş arkadaşlar var.

tm admin bende ayni seyi syledim zaten bir cesit uplant siteleri var o dosyayi indirmek icin sifreyi bilmen lazim mesala qfs.mobi yaptigim video yu upland edip bir sifrede yazcam benden baskasi bakamaz bu rar lama isi bazilari bilmiyorlar onlar katilamiyor eger buyle yapsak herkes katila bilir

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Haziranin 10una kadar falan olsaydi iyiydi. Neyse 20sine kadar yapamazsam bir sey buyuk ihtimal katilamam.

Heroata

Heroata

Üye
Haziranin 10una kadar falan olsaydi iyiydi. Neyse 20sine kadar yapamazsam bir sey buyuk ihtimal katilamam.

Guzel seyler yaparsin bence hayal gucun buyuk :)

Benim projeyi telden rage makerle yaptm sadece egelencesine :D

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Resim çizdim ama fikrim değişebilir ne de olsa zaman çok

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Guzel seyler yaparsin bence hayal gucun buyuk :)

Benim projeyi telden rage makerle yaptm sadece egelencesine :D

Tesekkurler fakat sinavlarim var o yuzden... Bu biraz ugrastiracak daha once hic boyle bir sey yapmamis olacagim da o yuzden

Üst Alt