Maxicep Galaxy S3 Mini Hediyeli Yarışma Katılım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Maxicep Galaxy S3 Mini Hediyeli Yarışma Katılım Konusu
Merhaba değerli Maxicep takipçileri. Maxicep’e olan sevgisini ve bağlılığını en güzel şekilde anlatan bir kişinin Samsung Galaxy S3 Mini kazanabileceği yarışmamızın katılım konusuyla karşınızdayız.

Yarışmayı kazanabilmek için yapmanız gerekenleri tekrardan hatırlayacak olursak; yaratıcılığınızı kullanarak hazırlayacağınız Maxicep temalı bir içerikle rakiplerinizi geride bırakarak, Samsung Galaxy S3 Mini, Piranha Business 2 Tab 9.0 veya iPod Shuffle 2 GB MP3 çalardan oluşan hediyelerden birini kazanma şansını yakalayacaksınız.

Şartlar ve Kurallar:

• Yarışmaya sadece 06.05.2013 tarihi ve öncesinde Maxicep.com’a kayıt olmuş üyelerimiz katılabilirler. Katılım için mesaj yada konu sınırı aranmamaktadır.

• 1 üyeliğin 1 adet içerikle katılım hakkı bulunmaktadır. Kazanma şansını arttırmak için alınan sahte üyelikler tespit edildiği anda, alınan sahte üyelik ve sahte üyelikle ilişkili tüm üyelikler yarışmadan diskalifiye edilir, forum kurallarımızca gerekli cezai işlem uygulanır.

• Katılımcılar, bu yarışma için özel üretilmiş içerikle yarışmaya katılabilirler. Daha öncesinden oluşturulmuş, yazılı ve görsel mecralarda, dergilerde, internet ortamında paylaşılmış içerikler kabul edilmeyecektir.

• Katılımcılar 26.05.2013 23:59 tarihine kadar yarışmaya katılmak istedikleri içeriği Oy.Sandığı isimli üyeliğe PM yoluyla göndermek zorundadır. Bu tarih bitiminde içeriğini hala göndermemiş olan yarışmacılar yarışmadan elenir.

• Katılımcılar yarışmak istedikleri içeriği PM yoluyla Oy.Sandığı üyeliğine gönderdikten sonra içerikte herhangi bir değişiklik yapamaz, içeriği değiştirme talebinde bulunamazlar.

• Katılımcılar hazırlamış oldukları video, müzik veya resim içeriğini şifreli olarak rarladıktan sonra hotfile, mediafire gibi upload sitelerine yüklemeli, şifreyle birlikte indirme linkini PM göndermelidirler. Yazılı içerik için böyle bir şart aranmamaktadır, direk PM’den gönderilebilir.

• Katılım süresinin sonuna gelindiğinde tarafımca oylama konusu açılacak, yarışmacıların içerikleri bu konu altında 5 gün boyunca sergilenecek ve oylamaya tabi tutulacaktır.

• Siz değerli Maxicep üyeleri oylarınızla finale kalacak 5 kişiyi belirleyeceksiniz ve finale kalan 5 kişi arasından ödül almaya hak kazanan ilk 3 kişi Maxicep Yönetim kadrosu tarafından belirlenecektir.

Oylama hakkında detaylar “Oylama” konusu altında duyurulacaktır.

Yarışmaya katılmak istediğiniz içeriği hazırlamak için 2 hafta süreniz bulunmakta. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirmenizi öneririm. İçeriği Oy.Sandığı üyeliğine PM gönderdikten sonra içerik üzerinde herhangi bir değişiklik yapamayacağınızı hatırlatmak isterim. Hazırlamış olduğunuz içeriği kesinlikle bu konu altında paylaşmayınız, konu altında paylaşılan içerikler dikkate alınmayacak, sadece Oy.Sandığı üyeliğine PM gelen içerikler dikkate alınacaktır.

Yarışmayla ilgili sorularınızı bu konu altında sorabilirsiniz, bunun haricinde başarılar dilemek ve tebrik etmek için lütfen mesaj yazmayınız.

Yarışmak istediğiniz içeriği Oy.Sandığı üyeliğine PM göndermek için buraya tıklayınız.

• Beğen
Tepkiler: mürteza16, TeknoÖmer, kartal076 ve 2 diğerleri

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Buraya katılıyorum yazıcak mıyız

ysssf

Üye
resimde photoshop kullanabiliyormuyuz

adikom

adikom

Üye
Şiir kabul ediliyor mu?

darkblademaster

darkblademaster

Üye
:oke:

xxynsdark

xxynsdark

Üye
herkeze başarılar :)

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Katılacağım ama nasıl

yeni_ay455

Üye
bende katılcam ama kendim bir kagıda resim yaparak anlatsam sevgimi ve onun fotosunu ceksem olurmuu ??????

kahraman154

Üye
Aynı anda 1den fazla içerik olabiliyormu?

Akıncı

Akıncı

Üye
Yazı yazacakların uzunluk sınırı var mı?

yunus4554

yunus4554

Üye
ben mobilim rar olarak sifreleyemem nsl yapacam

Turan

Turan

Üye
Duz yazi yazsak kabul edilir mi?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Buraya katılıyorum yazıcak mıyız

Hayır gerek yok.

resimde photoshop kullanabiliyormuyuz

Kullanabilirsiniz ancak reel içeriklerin daha çok beğenileceğini unutmayın

Şiir kabul ediliyor mu?

Evet.

Katılacağım ama nasıl

Bu konu nasıl katılacağınızı anlatmak üzere açıldı, ilk mesajda tüm detaylar var.

bende katılcam ama kendim bir kagıda resim yaparak anlatsam sevgimi ve onun fotosunu ceksem olurmuu ??????

Olur tabi ki kabul edilir ancak pek iddialı olacağını sanmam, tavsiye etmem.

Aynı anda 1den fazla içerik olabiliyormu?

Hayır.

Yazı yazacakların uzunluk sınırı var mı?

Sınır yok ancak bu demek değildir ki 300 sayfalık içerikle katılabilesin. Mantık sınırını var.

ben mobilim rar olarak sifreleyemem nsl yapacam

Şifreli olarak rarlanmayan içerikleri kabul etmiyoruz.

Duz yazi yazsak kabul edilir mi?

Edilir ancak rakiplerinizin video içerikleri varken düz yazıyla birinci seçilmeniz çok zor olur. Tavsiye etmem.

Üst Alt