maxicep durum ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
maxicep durum ?
merhaba arkadaşlar siteye 1 mayıs 2010 tarihinde oldum 3 seneyi çoktan devirdim yani neysee.

maxicep.com heleki son zamanlarda öyle bir hal aldıki teknoloji haberlerini Bazı sitelerden sonra yayınlamaya başladı benzer görsellerle. anasayfada bulunan inceleme bölümü malesef boş birkaç şey var ama içerik bakımından boş. heleki yönetim sistemi tam rezalet hale geldi aylarca mesaj atmayan bilgisiz yöneticilerle doldu. (aralarında çok iyileri de var haklarını yiyemem.)

önerilerim ;

biran önce şu gereksiz olan yöneticiler temizlenmeli

inceleme yapmak için firmalarla bağlantı kurulmalı. olmadı parasını basıp inceleme yapılmalı.

boş boş haber sitelerinden kopyala yapıştır konulara son verilmeli. (üyelerin açtıkları spor bölümü vs.)

birde şu gereksiz reklamlar alınmamalı 3. sınıf web sitelerinin ada 5 dolar için aldıkları reklamlar gibi

şuan aklıma gelenler bunlar yok kardeşim biz bildiğimizi okuruz sen üyecikde kim oluyorsun bizim çok güzel sistemimiz var derseniz orasını bilemem

iyi forumlar :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve Oğuzhan

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Öncelikle üye alımının kapatılması gerektiğini düşünüyorum. Tıpkı bir zamanlar İtü Sözlük'te yapıldığı gibi davet ile üye alımı olmalı. Gereksiz, bir işe yaramayan üyeler silinmeli. Ondan sonra da yönetim kadrosuna el atılmalı. Senin de dediğin gibi aylardır mesaj atmayan yöneticiler var. Hatta bırak mesaj atmamayı aylardır girmemiş bile. Tamam belki önceden çok iyi işler yapmış birisiydi ama işini yapmayan/yapamayan emekli edilmeli. Dediğin gibi portala da el atılmalı. İncelemeler için portala bakmıyorum bile. Başka sitelerde daha çok içerik var.
Bu siteyi gerçekten seviyorum. Ama eğer kendini daha çok geliştirmek istiyorsa MaxiCep bunları yapmalı. Aksi halde çöküşünü büyük bir üzüntü ile izlemek zorunda kalacağız.

• Beğen
Tepkiler: Dede, yaren_dede, Türe ve 1 kişi daha
-Emre

-Emre

Üye
haklısın, yönetimde yorum bile yapmayan foruma ugramayan yöneticiler bile var. .Ancak, yönetim siteyi tekrar düzenleyip çok daha iyi hale getirebilir.

- - - Eklendi - - -

ben yazana kadar oğuzhan cakmis mesajı :ehe hızlı civciv :kro2:

- - - Eklendi - - -

konu ne zaman taşındı yav :allalla:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bu siteyi bende sizler gibi çok seviyorum ve elimden geldiğince katkı sağlamaya çalışıyorum arka planda neler yaptığımızı hangi tür kişilerle uğraştığımızı anlatmak bile istemiyorum.

Söylediğiniz düşüncelere katılmadığım noktalardan başlamak istiyorum.Site şu an çalışmalarımız sürmekte bunlar yeri ve zamanı geldiğinde Kurucu Admin Ozan arkadaşımız tarafından açıklanacaktır.Hemde kısa bir süre içinde.İşini görevini yapmayan yönetici demişsiniz yöneticinin işini yapıp yapmadığına bırakında biz karar verelim.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bu siteyi bende sizler gibi çok seviyorum ve elimden geldiğince katkı sağlamaya çalışıyorum arka planda neler yaptığımızı hangi tür kişilerle uğraştığımızı anlatmak bile istemiyorum.

Söylediğiniz düşüncelere katılmadığım noktalardan başlamak istiyorum.Site şu an çalışmalarımız sürmekte bunlar yeri ve zamanı geldiğinde Kurucu Admin Ozan arkadaşımız tarafından açıklanacaktır.Hemde kısa bir süre içinde.İşini görevini yapmayan yönetici demişsiniz yöneticinin işini yapıp yapmadığına bırakında biz karar verelim.

Abi var öyle işini yapmayan. Nickini vermek istemiyorum ama sen bulursun o kişiyi. Aylardır siteye girmemiş. Böyle yönetici olabilir mi? Sizler işinizi yapıyorsunuz. Sizlere laf yok. Lafımız öyle kişilere. Dediğim gibi burayı seviyoruz ve buranın daha iyi bir yer olması için eleştiriyoruz. Amacımız siteyi kötülemek değil, bu sitenin kailtesini daha da arttırmaya çalışmak...

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Zira bende bu kişilerle ilgili yapılan yada yapılması planlanan durumların konuşulmasını gereksiz buluyorum,çalışmalar ve yapılması içinde sizlerden gelecek mantıklı ve olumlu tüm tekliflere herzaman açık olduğumuzuda biliyorsun:oke:

Heroata

Heroata

Üye
uyeler artik hic yardim etmiyor :'(

yaren_dede

yaren_dede

Üye
uyeler artik hic yardim etmiyor :'(

Uyrler yeri geldiginde yardim eder tabiki ama yonetim profosyenel bir yapıya kavusturulmali gonulluluk esasi sürdüğü surece yonetimdede bazi aksamalar olabilir ama yoneticilerde hak ettigi ucretleri almaya basladigi zaman herkes hissedilir derecede farki gorecektir. Ucretini alan yoneticide isine daha farkli bakacaktir kopy pasteyi asan bir sisteme bile kavusabiliriz belkide boylece :)

Mesela Zipshare deyince akla ilk gelen site hangisidir?

Iste maxicep su anda bu seviyede bile degil artik bir paylasim yapildiginda konunun hangi siteden kopy yapildigini bile tahmin edebiliyorz yani bunlari asabildigimiz gunleri gorebilmemiz icin profosyenellik sart buda isini gercek anlamda ucreti karsiliginda istekli bir sekilde yapacak kisiler gerektiriyor yani hesap sorulabilirlik olmali, ay sonu geldiginde patron sen ne is ysptin diyebilmeli bir mod`a ama su anda gonulluluk esasi suregeldigi bunu sormasida adesti istigal olur.

Daha yazabilecegim bircok nokta var ama konu dışına cikmiyim :)

KayraBey

KayraBey

Üye
Madem olay bu boyuta geldi...

Yeniden yönetici olmak için adaylığımı koymanın vakti de geldi demektir...

• Beğen
Tepkiler: xavxmaxi, Nextman ve yaren_dede
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt